Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odnalezienie Sanktuarium i skontaktowanie się z Adamem | Opis przejścia poradnik Observer

Poszukiwania Sanktuarium możesz rozpocząć od razu po odnalezieniu głowy Adama i wysłuchaniu rozmowy z podającą się za niego tajemniczą postacią lub dopiero po włamaniu się do umysłu syna głównego bohatera i rozegraniu wszystkich wspomnień.

Opuść kryjówkę mordercy i skieruj się w stronę pokazanego na obrazku nowo odblokowanego przejścia, które prowadzi do kanałów - Odnalezienie Sanktuarium i skontaktowanie się z Adamem | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Opuść kryjówkę mordercy i skieruj się w stronę pokazanego na obrazku nowo odblokowanego przejścia, które prowadzi do kanałów. Przeprawa przez kanały nie jest zbyt wymagająca. niedługo po jej rozpoczęciu użyj dźwigni do otwarcia pierwszej dużej bramy.

W dalszej części kanałów zlokalizuj pokazaną na dołączonym obrazku skrzynkę z trzema małymi przełącznikami - Odnalezienie Sanktuarium i skontaktowanie się z Adamem | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

W dalszej części kanałów zlokalizuj pokazaną na dołączonym obrazku skrzynkę z trzema małymi przełącznikami. Wejście w interakcję z każdym z nich odblokuje dalsze przejście (zlokalizuj małą bramkę z zapaloną nad nią zieloną lampą). Podczas eksploracji kanałów rozglądaj się też za nowym zdjęciem-sekretem. Niedługo po przesunięciu drugiej dźwigni i odblokowaniu kolejnej dużej bramy dotrzesz do wyjścia z kanałów.

Wyrusz po schodach na górę. Doprowadzą Cię one do włazu i po otwarciu go znajdziesz się tuż przed wejściem do ogromnego budynku Sanktuarium. Zanim skierujesz się do środka rozejrzyj się po okolicy żeby zlokalizować kolejne zdjęcie-znajdźkę.

Po wejściu do Sanktuarium otrzymasz nowe zadanie - Odnalezienie Sanktuarium i skontaktowanie się z Adamem | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Po wejściu do Sanktuarium otrzymasz nowe zadanie. Otwórz środkowe drzwi i udaj się na przeciwległy koniec długiego korytarza. Podejdź tu do jednego z monitorów i przedstaw się jako Daniel Lazarski.

Po tym jak zweryfikowana zostanie tożsamość głównego bohatera odwróć się i podejdź do pokazanego na obrazku prawego ekranu. Dotknij go i wejdź do nowo otwartej kapsuły. Przeniesie Cię ona do cyfrowego świata, w którym czeka Cię długa rozmowa z "wirtualnym" Adamem, który pojawi się na monitorze przyczepionym do największego drzewa. Gra wyjątkowo pozwoli ci wyczerpać wszystkie tematy rozmowy.