Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wydostanie się z piwnicy | Opis przejścia poradnik Observer

Wydostanie się z piwnicy nie jest trudnym zadaniem, gdyż do wyjścia prowadzi jedna główna ścieżka. Po drodze możesz jednak decydować się na eksplorację mijanych obszarów, w tym komórek piwnicznych. Warto dodać, że niektóre z komórek są zamieszkane i możesz dzięki temu odbyć kilka nowych rozmów. Dodatkowo komórka o numerze 028 jest powiązana ze śledztwem #776, którego opis przejścia jest na osobnej stronie poradnika.

Rozpocznij stosunkowo liniowy przemarsz przez piwnicę - Wydostanie się z piwnicy | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Rozpocznij stosunkowo liniowy przemarsz przez piwnicę. O tym, że podążasz właściwą drogą, będą "informowały" Cię zwiększające się numery mijanych komórek. Docelowo musisz dotrzeć do pokazanych na powyższym obrazku drzwi, nad którymi widnieje duży napis EXIT.

Trzy cyfry z kombinacji poznasz dzięki hakowaniu, czwartą musisz sam ustalić - Wydostanie się z piwnicy | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Trzy cyfry z kombinacji poznasz dzięki hakowaniu, czwartą musisz sam ustalić

Przy drzwiach wyjściowych z piwnicy znajduje się klawiatura. Wejdź z nią w interakcję i nie przejmuj się tym, że nie dysponujesz żadnym nowym czterocyfrowym kodem, bo możesz wcisnąć przycisk odpowiedzialne za przeprowadzenie hakowania. Nie poznasz w ten sposób całej kombinacji, a jedynie trzy pierwsze cyfry. Ostatnią musisz odgadnąć metodą prób i błędów i w naszym przypadku prawidłową kombinacją było 4004.

Po wyjściu z piwnicy doświadczysz halucynacji. Podążaj kolejnymi korytarzami aż dotrzesz do drzwi z interkomem i będziesz mógł odbyć również dość nietypową rozmowę.