Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowanie sprawy i zbadanie zamkniętego mieszkania | Opis przejścia poradnik Observer

To dodatkowa sprawa śledcza, którą możesz zająć się w grze Observer. Okazja do jej odblokowania pojawia się po zaliczeniu początkowej części gry, a więc po zbadaniu miejsca zbrodni w apartamencie 007 i wydostaniu się z niego. Odblokuje ci to dostęp do znacznej części bloku mieszkalnego.

Użyj interkomu na drzwiach do mieszkania 113 - Odblokowanie sprawy i zbadanie zamkniętego mieszkania | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Użyj interkomu na drzwiach do mieszkania 113

Na potrzeby opisywanego śledztwa musisz skierować się na pierwsze piętro bloku i dotrzeć do mieszkania o numerze 113 (pomagaj sobie mapami zawieszonymi na ścianach jeśli masz problem z dotarciem w to miejsce). Wejdź tu w interakcję z interkomem żeby porozmawiać z dziewczynką Pauliną. Od Pauliny otrzymasz kod 1074 i akcja ta doprowadzi do dodania sprawy do dziennika głównego bohatera.

Nie musisz daleko rozglądać się za miejscem do wykorzystania pozyskanej od Pauliny kombinacji, gdyż zamek elektroniczny znajduje się przy wejściu do sąsiedniego mieszkania 114 - Odblokowanie sprawy i zbadanie zamkniętego mieszkania | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Nie musisz daleko rozglądać się za miejscem do wykorzystania pozyskanej od Pauliny kombinacji, gdyż zamek elektroniczny znajduje się przy wejściu do sąsiedniego mieszkania 114. Wejdź w interakcję z nim i wprowadź kod 1074.

W pierwszej części mieszkania odnajdziesz zdjęcie (sekret) oraz obiekty do przeskanowania - ramkę holograficzną i inhalator (użyj na nim trybu Bio Vision). Przesuń zasłonę i wkrocz do kolejnych pomieszczeń. Najważniejsze znalezisko prezentuje powyższy obrazek i jest nim kobieta podłączona do skomplikowanej aparatury. Zeskanuj urządzenie oraz samą kobietę. W pobliżu znajdziesz też zastrzyki z synchrozyną, komputer (możesz przejrzeć zawartość jego dysku) oraz strzykawkę z substancją 45F.