Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zbadanie komórki piwnicznej handlarza organami | Opis przejścia poradnik Observer

Śledztwo #776 będziesz mógł kontynuować dopiero po tym jak w wyniku postępów w głównej fabule odblokujesz sobie pełny dostęp do piwnicy (dochodzi do tego niedługo po złożeniu wizyty w salonie tatuażu i zbadaniu wspomnień Heleny). Początkowo gra pozwala jedynie na zbadanie obszarów w pobliżu zejść do piwnicy. Wszystkie przejścia do korytarzy z komórkami piwnicznymi będą z kolei zablokowane przez zamknięte bramki.

Poszukiwana komórka piwniczna ma numer 028 i wejście do niej prezentuje powyższy obrazek - Zbadanie komórki piwnicznej handlarza organami | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Poszukiwana komórka piwniczna ma numer 028 i wejście do niej prezentuje powyższy obrazek. Musisz wejść w interakcję z klawiaturą i wprowadzić pozyskany wcześniej kod 7441.

W komórce 028 do odnalezienia jest nowe zdjęcie-sekret, przy czym najważniejszym znaleziskiem jest pokazana na powyższym obrazku farma organów - Zbadanie komórki piwnicznej handlarza organami | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

W komórce 028 do odnalezienia jest nowe zdjęcie-sekret, przy czym najważniejszym znaleziskiem jest pokazana na powyższym obrazku farma organów. Zbadaj ją żeby dowiedzieć się o możliwych wariantach zakończenia tego zadania.

Zresetuj oba komptuery - Zbadanie komórki piwnicznej handlarza organami | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Zresetuj oba komptuery

Pierwszy wariant zakłada zresetowanie urządzenia żeby mógł zostać wznowiony proces produkcji organów. Zainteresuj się w tym celu dwoma ekranami komputera, na których wyświetlane są komunikaty o krytycznych błędach. Wchodź w interakcję z klawiaturami przy każdym z ekranów i wciskaj zielone przyciski żeby potwierdzać chęć zresetowania symulacji.

Drugi wariant zakłada wyłączenie systemu podtrzymywania życia dla farmy organów celem skrócenia jej cierpień - Zbadanie komórki piwnicznej handlarza organami | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Drugi wariant zakłada wyłączenie systemu podtrzymywania życia dla farmy organów celem skrócenia jej cierpień. W celu zrealizowania tego wariantu wejdź w interakcję z pokazaną na obrazku dźwignią i przesuń ją w dół (alternatywnie mógłbyś też wyjąć kabel zasilania przymocowany do farmy organów).

Niezależnie jak się zachowasz sprawa ta dobiegnie końca.