Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Odblokowanie sprawy i zbadanie mieszkania 205 | Opis przejścia poradnik Observer

To dodatkowa sprawa śledcza, którą możesz zająć się w grze Observer. Okazja do jej odblokowania pojawia się po zaliczeniu początkowej części gry, a więc po zbadaniu miejsca zbrodni w apartamencie 007 i wydostaniu się z niego. Odblokuje ci to dostęp do znacznej części bloku mieszkalnego.

Przejdź pod roletą żeby dostać się do mieszkania 205 - Odblokowanie sprawy i zbadanie mieszkania 205 | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Przejdź pod roletą żeby dostać się do mieszkania 205

Na potrzeby opisywanego śledztwa musisz skierować się na drugie piętro bloku i dotrzeć do mieszkania o numerze 205 (pomagaj sobie mapami zawieszonymi na ścianach jeśli masz problem z dotarciem w to miejsce). Po zlokalizowaniu mieszkania 205 odnotujesz uszkodzoną roletę, która generuje nieprzyjemne dźwięki. Kucnij i przejdź pod nią żeby dostać się do mieszkania (możesz też wcześniej zabrać zdjęcie-sekret leżące na lewo od wejścia do apartamentu 205).

W mieszkaniu 205 dokonasz wielu niepokojących odkryć i ustalisz, że znalazłeś się w mieszkaniu handlarza organami - Odblokowanie sprawy i zbadanie mieszkania 205 | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

W mieszkaniu 205 dokonasz wielu niepokojących odkryć i ustalisz, że znalazłeś się w mieszkaniu handlarza organami. Oprócz nowego zdjęcia-znajdźki znajduje się tu też sporo obiektów nadających się do zeskanowania z użyciem trybu EM Vision lub Bio Vision. Są to konkretnie dwie wątroby, serce, skóra, biomasa oraz komputer (możesz przeczytać wszystkie e-maile).

Najważniejsze znalezisko prezentuje powyższy obrazek i jest to kilka zdjęć. Zbadaj lewe dolne zdjęcie, a wejdziesz w posiadaniu kodu 7441 do jednej z komórek w piwnicy.