Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Observer - poradnik do gry

Observer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Finałowa konfrontacja z Adamem i wybór zakończenia gry | Opis przejścia poradnik Observer

Na stronie znajdują się informacje na temat zakończeń gry Observer. Wyboru zakończenia dokonuje się po zaliczeniu wszystkich scen powiązanych ze starym hotelem Chiron i dotarciu do wirtualnej przestrzeni, w której na głównego bohatera czeka jego syn Adam.

Finał gry rozpocznie się od wyświetlenia serii scenek przerywnikowych - Finałowa konfrontacja z Adamem i wybór zakończenia gry | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry

Finał gry rozpocznie się od wyświetlenia serii scenek przerywnikowych. Kontrolę nad głównym bohaterem odzyskasz dopiero po znalezieniu się w wirtualnym środowisku. Wyrusz prosto, a po chwili dotrzesz do dużej głowy Adama i będziesz mógł porozmawiać z tą postacią.

Rozmowa ma początkowo liniowy przebieg i tak jak wcześniej możesz wyczerpywać wszystkie opcje dialogowe. Obowiązkowo musisz też złapać za kabel. Dopiero na sam koniec tego spotkania zostaniesz postawiony przed wyborem i moment ten pokazuje powyższy obrazek. Możesz mianowicie:

  • Przystać na propozycję Adama (Embrace Adam)
  • Odrzucić propozycję Adama (Reject Adam)

Uwaga - Jeśli chcesz obejrzeć zakończenia gry jedno po drugim to wykonaj kopię bezpieczeństwa swoich sejwów przed przystąpieniem do finału. To bardzo ważne, gdyż po wyświetleniu jednego z zakończeń powrócisz do menu głównego i jedyną dostępną opcją będzie rozpoczęcie nowej gry. W wersji PC zapisane stany gry domyślnie znajdują się w ukrytym katalogu:

C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Local\TheObserver

Zakończenie 1 - Przystanie na propozycję Adama

Pierwsze zakończenie - Finałowa konfrontacja z Adamem i wybór zakończenia gry | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Pierwsze zakończenie

Zakończenie to możesz obejrzeć wybierając górną opcję dialogową (Embrace Adam) podczas rozmowy z Adamem. Możesz mianowicie pozwolić mu na przejęcie kontroli nad ciałem Daniela i ocalić go w ten sposób przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony wirusa. Po dokonanym wyborze załączy się częściowo interaktywna scena przerywnikowa, w trakcie której możesz m.in. spróbować zaalarmować dozorcę budynku (akcja ta zakończy się niepowodzeniem).

Zakończenie 2 - Odrzucenie propozycji Adama

Drugie zakończenie - Finałowa konfrontacja z Adamem i wybór zakończenia gry | Opis przejścia - Observer - poradnik do gry
Drugie zakończenie

Zakończenie to możesz obejrzeć wybierając dolną opcję dialogową (Reject Adam) podczas rozmowy z Adamem. Możesz mianowicie odrzucić jego prośbę o przejęcie ciała Daniela w celu uchronienia się przed ostateczną śmiercią. Po dokonanym wyborze załączy się częściowo interaktywna scena przerywnikowa, w trakcie której możesz podjąć próbę powstrzymania Adama.