Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Ghaty Zachodnie - Tokeny Hoysala
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Ghaty Zachodnie - Tokeny Hoysala
Ruiny z mapą tokenów i Rubinem Królowej
Powiększ mapę

Tak, Wasza Wysokość (Yas Queen) | Poradnik do trofeów Poradnik Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

1 – Ruiny z mapą tokenów i Rubinem Królowej

Legenda Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Ghaty Zachodnie - Tokeny Hoysala

Lokalizacje tokenów

Na stronie znajduje się szczegółowy opis odblokowania srebrnego trofeum gry "Uncharted: Zaginione Dziedzictwo" zatytułowanego "Tak, Wasza Wysokość". Trofeum to przyznawane jest za odnalezienie wszystkich tokenów Hojsala i zdobycie Rubinu Królowej.

Okazja do odblokowania tego trofeum pojawia się podczas zaliczania czwartego rozdziału gry (Ghaty Zachodnie), czyli tego, który rozgrywany jest na ogromnej mapie oferującej dużą swobodą przemieszczania się - Tak, Wasza Wysokość (Yas Queen) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Okazja do odblokowania tego trofeum pojawia się podczas zaliczania czwartego rozdziału gry (Ghaty Zachodnie), czyli tego, który rozgrywany jest na ogromnej mapie oferującej dużą swobodą przemieszczania się. Musisz dotrzeć do pokazanych na powyższym obrazku północnych ruin, które zaznaczone zostały także na dołączonej do poradnika mapie.

Po wejściu do ruin zainteresuj się ogromną kamienną mapą z powyższego obrazka, nad którą znajduje się jedenaście posągów - Tak, Wasza Wysokość (Yas Queen) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Po wejściu do ruin zainteresuj się ogromną kamienną mapą z powyższego obrazka, nad którą znajduje się jedenaście posągów. Zbadaj mechanizm u podstawy tej mapy, dzięki czemu dowiesz się, że będziesz musiał odnaleźć jedenaście tokenów Hojsala. Ich przybliżone lokalizacje automatycznie naniesione zostaną na podręczną mapę Chloe i zaznaczyliśmy je też na mapie w naszym poradniku. Do tokenów możesz docierać w dowolnej kolejności. Oto krótkie podpowiedzi odnośnie ich pozyskiwania:

 1. Token 1/11 - Wdrap się na skały i dwukrotnie złap interaktywnych zaczepów.
 2. Token 2/11 - Zanurkuj i zbadaj podwodną jaskinię.
 3. Token 3/11 - Zbadaj okupowane przez wrogów ruiny.
 4. Token 4/11 - Rozwiąż zagadkę z fontannami (szybko docieraj do kolejnych płyt naciskowych znajdujących się przy fontannach).
 5. Token 5/11 - Rozwiąż zagadkę z obrotowymi pierścieniami.
 6. Token 6/11 - Zbadaj okupowane przez wrogów ruiny.
 7. Token 7/11 - Zajrzyj do małego pomieszczenia obok kamiennej mapy.
 8. Token 8/11 - Wyrwij pokrywę studni w małych ruinach
 9. Token 9/11 - Ostrzelaj z broni wszystkie dzwony.
 10. Token 10/11 - Wykonaj serię skoków po małych półkach żeby dotrzeć do jaskini.
 11. Token 11/11 - Zbadaj okupowane przez wrogów ruiny.
Po odnalezieniu wszystkich jedenastu tokenów powróć z nimi do sali z dużą mapą i ponownie wejdź w interakcję z podestem, dzięki czemu zostaną one przeniesione na kamienną mapę - Tak, Wasza Wysokość (Yas Queen) | Poradnik do trofeów - Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - poradnik do gry

Po odnalezieniu wszystkich jedenastu tokenów powróć z nimi do sali z dużą mapą i ponownie wejdź w interakcję z podestem, dzięki czemu zostaną one przeniesione na kamienną mapę. Nagrodami za zdobycie kompletu tokenów będą odblokowanie klatki z Rubinem Królowej. Zabranie tego artefaktu odblokuje trofeum.