Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Krew na kamieniu (Blood on Stone) | Solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Krew na kamieniu. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie otrzymujesz w osadzie Pocięte-Klify od jednego z zarządców kamieniołomu. W trakcie rozmowy zdradzi ci on, że nocą kilku strażników zostało zamordowanych. Aloy musi wyjaśnić okoliczności i znaleźć sprawcę mordu.

Przebieg zadania

Podążaj za znacznikiem zadania i udaj się do kamieniołomu - Horizon Zero Dawn: Krew na kamieniu (Blood on Stone) | Solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Podążaj za znacznikiem zadania i udaj się do kamieniołomu. Zbadaj elementy kamieniołomu wskazane znacznikami poczynając od materiałów wybuchowych rozmieszczonych na ziemi. Okaże się, że pod ziemią jest maszyna, która kopie doły niczym kret. Twoim zadaniem jest wyeliminowanie zagrożenia.

Otwarta walka

Walkę rozpocznij od uruchomienia Fokusa. Przeskanuj maszynę i zablokuj na niej znacznik, żeby mieć wgląd w jej ruchy. Nie pomoże to w sytuacji gdy maszyna wejdzie pod ziemię, więc jest to chwilowe rozwiązanie. Musisz śledzić szlaki, które zatacza Rockbreaker, żeby przewidzieć tor poruszania. Poza tym gdy maszyna jest blisko zauważysz znaczne nasilenie wstrząsów.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie