Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Szkoła przetrwania. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Zadanie jest samouczkiem w którym będziesz mógł poznać podstawy zachowania w obecności maszyn, a także nauczysz się wytwarzać przedmioty.

Zadanie rozpocznie się w miejscu widocznym na powyższym obrazku - Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Zadanie rozpocznie się w miejscu widocznym na powyższym obrazku. Podejdź do Rosta i wejdź w interakcję w rośliną przy której stoi. Dzięki temu wskaźnik prezentujący zasoby lecznicze częściowo się zapełni. Następnie musisz skorzystać z podręcznego leczenia, aby skonsumować roślinę jednocześnie regenerując stan zdrowia Aloy.

Podążaj za Rostem do kolejnego punktu związanego z zadaniem - Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Podążaj za Rostem do kolejnego punktu związanego z zadaniem. W określonym momencie będziesz musiał kucnąć i wejść w krzaki zaraz za Rostem. Po krótkiej scence poczekaj w krzakach, aż wszystkie Czujki przejdą obok was. Cały czas podążaj za poleceniami nauczyciela przechodząc do kolejnych kryjówek. Gdy minie was ostatnia maszyna wyjdź z krzaków i podążaj za Rostem.

W dalszej części zadania musisz zebrać trzy kamienie, które znajdziesz w pobliżu koryta rzeki - Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W dalszej części zadania musisz zebrać trzy kamienie, które znajdziesz w pobliżu koryta rzeki. Ich znaczniki widać bardzo wyraźnie na powyższym obrazku.

Następnie pobiegnij za nauczycielem, aż do miejsca w którym znajdziecie kilka czujek. Twoje zadanie polega na rzuceniu kamienia w taki sposób, aby czujka podeszła do krzaków w których ukrywa się Rost. Przytrzymaj klawisz odpowiedzialny za rzut kamieniem, a zobaczysz linię, która pomoże ci wycelować. Skorzystaj z analogów, żeby wyznaczyć punkt w którym spadnie kamień.

Po wszystkim przeszukaj maszynę i zbierz dwie rośliny widoczne na obrazku - Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po wszystkim przeszukaj maszynę i zbierz dwie rośliny widoczne na obrazku. Następnie naciśnij L1. Dzięki temu dostaniesz się do interfejsu amunicji. Przytrzymaj krzyżyk, a Aloy wytworzy strzały ze znalezionych komponentów.

Dalsza część zadania to polowanie na maszynę. Skorzystaj z Fokusa, żeby ocenić słabe punkty w konstrukcji maszyny. Następnie wyceluj w jej oko lub kanister na plecach i strzel. Maszyna nie będzie stanowić większego zagrożenia i jeśli ci się nie uda jej szybko zabić to Rost ci pomoże. Przeszukaj szczątki maszyny, żeby posunąć zadanie naprzód.

W dalszej części misji twoim celem jest dotarcie do otoczonego przez maszyny chłopca - Horizon Zero Dawn: Szkoła przetrwania (Lessons of the Wild) solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

W dalszej części misji twoim celem jest dotarcie do otoczonego przez maszyny chłopca. Skanuj każdą kolejną maszynę Fokusem i zaznaczaj jej szlak tak, żebyś widział go nawet po wyłączeniu urządzenia. Poruszaj się bezpośrednio przed siebie przechodząc z jednych krzaków do kolejnych. Nie przestawaj się pochylać i nie biegnij.

Gdy uda ci się do niego dotrzeć musisz jeszcze razem z nim wydostać się z niebezpiecznej strefy. Kieruj się zgodnie ze znacznikiem i doprowadź chłopca do miejsca w którym czeka na was Rost. Jest to jednoznaczne z zakończeniem zadania.