Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co to jest Niebieskierka w The Frozen Wilds? Bluegleam. Poradnik i solucja Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

Ważną rolę w kulturze Banuków odgrywa Niebieskierka (czyli po angielsku Bluegleam). Jest to swojego rodzaju kryształ, który w odpowiednich warunkach, rośnie na szczątkach zabitych maszyn. Stanowi on podstawową walutę w Kraju.

Jeśli chcesz zakupić legendarny ekwipunek, który oferują handlarze Banuków, będziesz musiał zaopatrzyć się w odpowiednią ilość Niebieskierki - Co to jest Niebieskierka w The Frozen Wilds? Bluegleam. - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Jeśli chcesz zakupić legendarny ekwipunek, który oferują handlarze Banuków, będziesz musiał zaopatrzyć się w odpowiednią ilość Niebieskierki. Kryształ ten można zdobyć na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest wykonywanie zadań. Będzie on służył jako zapłata za pomoc Banukom. Jest to stosunkowo prosty sposób na zdobycie Niebieskierki. Nie musisz bowiem wykonywać żadnych dodatkowych aktywności niepowiązanych z zadaniami.

Ilość zadań jest jednak ograniczona, więc jeśli potrzebujesz większej ilości kryształu musisz udać się na poszukiwania. Jest to drugi sposób na zdobycie Niebieskierki. Występuje on na terenie całego Kraju. To charakterystyczna fioletowa narośl, która narasta na zniszczonych maszynach.

Oczywiście nie występuje ona na każdym z nich - Co to jest Niebieskierka w The Frozen Wilds? Bluegleam. - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Oczywiście nie występuje ona na każdym z nich. Poszukiwania mogą okazać się żmudne. Żeby ułatwić sobie ten proces wartko kupić od jednego z handlarzy mapę. Pokaże ci ona obszary na których możesz szukać Niebieskierki.

1 - Co to jest Niebieskierka w The Frozen Wilds? Bluegleam. - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja