Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Monster Hunter Generations - poradnik do gry

Monster Hunter Generations - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Linki | Porady ogólne i linki do pomocnych stron internetowych poradnik Monster Hunter Generations

Linki

Ten rozdział zacznijmy od tego, co będzie wam przydatne podczas całej waszej kariery w MHGen, niezależnie od poziomu zaawansowania. W Internecie nie brakuje źródeł cennych informacji na praktycznie każdy temat związany z Monster Hunterem, ale zawęźmy ten zbiór wiedzy do trzech najważniejszych stron.

Monster Hunter Wikia (z którą dumnie współpracuję)

Strona prowadzona przez weteranów serii. MH Wikia jest ciągle uzupełniana i obejmuje wszystkie możliwe tytuły związane z Monster Hunterem włącznie z grami mobilnymi, których ludzie z zachodu nawet nie widzieli.

Link: http://monsterhunter.wikia.com/wiki/Monster_Hunter_Generations

Kiranico

W miarę młody portal, stanowiący konkurencję dla MH Wikia. Informacje zawarte na tej stronie mają nieco inną strukturę, co z jednej strony daje szybszy dostęp do najbardziej podstawowych zagadnień, ale z drugiej strony brakuje tam obszerniejszych opisów.

Link: https://mhgen.kiranico.com/

Ping's Dex

Najmłodszy z portali, posiadający bogactwo, łatwo dostępnych informacji. Strona przetłumaczona jest na kilka języków i jest dziecinnie prosta w nawigacji, ale najważniejszym plusem jest możliwość pobrania na komputer całej zgromadzonej tam wiedzy w postaci prostego w obsłudze programu.

Link: https://sites.google.com/site/pingsdex/pingsmhxdex

MHGen Database (Android OS)

Całkiem przyzwoite rozwiązanie dla posiadaczy tabletów i telefonów opartych na systemie Android. Taka forma dostępu do najważniejszych informacji o MHGen jest być może najwygodniejsza, ponieważ idzie w parze z graniem na konsoli przenośnej.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ghstudios.android.mhgendatabase&hl=en