Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chronon Sources | Umiejętności w Quantum Break poradnik Quantum Break

Chronon Sources

Chronon Sources przyjmują formę białych obłoków świetlnych - Chronon Sources | Umiejętności w Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Chronon Sources przyjmują formę białych obłoków świetlnych

Chronon Sources to obiekty ściśle związane z umiejętnościami. Mają postać białej kuli światła zawieszonej w powietrzu. Musisz przytrzymać klawisz, aby je zebrać. Ich zebranie pozwala na odblokowywanie ulepszeń dla twoich zdolności manipulowania czasem. W grze zaznaczone są jako znajdźki i możesz dostrzec je na linii czasu z zaznaczonymi sekretami każdego poziomu. Do zebrania jest w sumie 60 Chronon Sources. Dopiero zebranie wszystkich pozwoli ci na zakup wszystkich ulepszeń, a tym samym zdobycie osiągnięcia Maximum Effort. Poza tym ich zebranie jest wymagane do ukończenia gry w 100%.

Owe znajdźki odnajdywane są w niemal każdym poziomie. Nie są jednak widoczne gołym okiem. Gdy jesteś w odległości mniej więcej kilkunastu metrów od nich, zobaczysz że ikonka umiejętności Time Vision zacznie migać na żółto (jeśli grasz na padzie, ten również będzie lekko wibrował). Musisz aktywować wtedy tą umiejętność, aby Chronon Source stał się widoczny. Jeśli nie stoisz bezpośrednio przy sekrecie, po aktywacji Time Vision zobaczysz na środku ekranu mały radar, który naprowadzi cię na Chronon Source, jednak nie pokaże, na jakiej wysokości się znajduje.