Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Informacje wstępne | Sekrety Quantum Break poradnik Quantum Break

Informacje wstępne

W każdym poziomie możesz podglądnąć listę sekretów do zebrania i obecne postępy - Informacje wstępne | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
W każdym poziomie możesz podglądnąć listę sekretów do zebrania i obecne postępy

Każdy poziom kryje pewną ilość sekretów - są to różnego rodzaju dane, w postaci pisanej (notatki, plakaty) oraz cyfrowej (nagrania, wiadomości na komputerach). W każdej chwili możesz zobaczyć postęp w ich zbieraniu wchodząc w menu i wybierając informacje o poziomie. Zapisane są jako punkty na linii czasu, niejako zebrane w grupy - każda grupa to pewna pod-lokacja (kolejne miejsca na pokonywanej trasie - budynki, czy pokoje, po prostu kolejne małe obszary), dzięki czemu łatwiej odnaleźć brakujące znajdźki. W każdej też chwili możesz powrócić do wybranej części gry, by odnaleźć pozostałe sekrety - te, które już odnalazłeś pozostają zaliczone.

Jedno o czym warto i należy pamiętać - w większości przypadków przejście do kolejnej pod-lokacji, nawet zamknięcie za sobą drzwi, uniemożliwia powrót i rozejrzenie się z niezebranymi sekretami.

Do lokalizowania sekretów możesz użyć zdolności Time Vision, którą odblokujesz niedługo po rozpoczęciu gry, w drugiej części pierwszego aktu. Stojąc w miejscu możesz dostrzec bronie, przeciwników, lecz także znajdźki: oznaczone są kolorem żółtym. Nie wszystkie są jednak zawsze i łatwo widoczne, dlatego nie polegaj tylko na nich.