Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break poradnik Quantum Break

Chronon Sources (akt II)

Chronon Sources są najbardziej pożądane, gdyż umożliwiają zakup nowych umiejętności. Do zebrania jest ich w sumie 60 sztuk. Aby zakupić wszystkie dostępne ulepszenia musisz odnaleźć każdy Chronon Source. Gdy znajdujesz się w ich pobliżu ikona Time Vision zacznie migać na żółto - musisz wtedy aktywować umiejętność, by móc dostrzec Chronon Source w postaci jakby białej chmurki zawieszonej na pewnej wysokości. Poniżej znajduje się informacje o lokalizacji wszystkich sekretów tego typu.

Akt II - Industrial Area

#1

Pierwszy Chronon Source - pozwalają ci rozwinąć umiejętności panowania nad czasem - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Pierwszy Chronon Source - pozwalają ci rozwinąć umiejętności panowania nad czasem

Pierwszy Chronon Source zbierzesz zaraz po rozpoczęciu tej części. Jest on elementem fabularnym wskazywanym przez grę.

#2

Ukryty za deskami Chronon Source - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Ukryty za deskami Chronon Source

Chwilę później, po zniszczeniu haku nad sufitem, na tyłach pomieszczenia odnajdziesz sekret. Schowany jest za deskami, łatwo go przeoczyć.

#3

Źródło przy filrze - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Źródło przy filrze

Kolejne źródło jest dokładnie na twojej wąskiej drodze. Po starciu za pomieszczeniem z deskami, gdzie musisz aktywować windę, wyjedź nią do góry. Już teraz aktywuj Time Vision - po przejściu kilku kroków dostrzeżesz znajdźkę na zakręcie, przy stalowej kolumnie.

#4

Chronon Source na stalowej konstrukcji - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Chronon Source na stalowej konstrukcji

Po spotkaniu z Amy/Nickiem w daszej części rozgrywki traficie za bramę do lokacji z wagonami, gdzie znajdziesz w sumie 3 tego typu znajdźki. Przy drzwiach prowadzących do budynku-celu znajduje się żółty wagon. Wespnij się na niego i kolejno na stalową konstrukcję, gdzie znajdziesz sekret.

#5

Przeskocz z wagonu na dach budynku, gdzie w dziurze znajdziesz kolejny sekret - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Przeskocz z wagonu na dach budynku, gdzie w dziurze znajdziesz kolejny sekret

Drugie źródło znajduje się w tym samym budynku, co przełącznik do bramy używany przed chwilą. Również wyskoczysz tam z wagonu i musisz wejść do budynku przez otwór w dachu.

#6

Trzecia znajdźka leży za bramą - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Trzecia znajdźka leży za bramą

Trzeci Chronon Source znajduje się naprzeciw bramy, przez którą wszedłeś do lokacji. Musisz wskoczyć na wagon, z niego na niebieski kontener, a później za stalowy płot.

#7

Wyjdź na daszek by zebrać ostatni Chronon - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Wyjdź na daszek by zebrać ostatni Chronon

Ostatni Chronon Source również łatwo przeoczyć. Gdy wejdziesz do budynku, przejdź przez drzwi otworzone przez kompana, pokonaj kilku gości (zdobędziesz umiejętność Time Blast) i wyjdź na zewnątrz, w małą alejkę łączącą wejścia do dwóch części tego budynku. Na d drugim wejściem, do którego zmierzasz znajduje się blaszany daszek - wyskoczysz nań ze śmietnika i tam odnajdziesz ostatni w tej części sekret.

Akt II - Ground Zero

#1

Najpierw dostań się na podwyższenie, później zejdź po schodach - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Najpierw dostań się na podwyższenie, później zejdź po schodach

Pierwszy sekret w tej części odnajdziesz po walce i wydostaniu się na piętro po prowizorycznej windzie. Gdy wyjdziesz na podwyższenie zejdź schodami w rogu w dół - za nimi znajdziesz sekret.

#2

Za rurami wentylacji znajdziesz tajne pomieszczenie - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Za rurami wentylacji znajdziesz tajne pomieszczenie

Drugi Chronon Source znajduje się dokładnie w przeciwległym (po ukosie) rogu pomieszczenia. Będąc na daszku nad wejściem do lokacji odnajdziesz duży otwór, wejdź przezeń i zbierz znajdźkę.

#3

Na zakłócaczu na parkingu znajduje się sekret - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Na zakłócaczu na parkingu znajduje się sekret

Gdy opuścisz budynek, na parkingu znajdziesz pośrodku Zakłócacz (żółte pionowe urządzenie). Nad nim znajdziesz źródło.

#4

Jednbo ze źródeł znajdziesz za zbiornikiem w magazynie - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Jednbo ze źródeł znajdziesz za zbiornikiem w magazynie

Gdy przejdziesz przez biały budynek przenośny Monarchu znajdziesz się przed wejściem do starego magazynu. Po lewej stronie przy ścianie dostrzeżesz metalową duży zbiornik, po jego lewej stronie, w rogu odnajdziesz sekret.

#5

Źródło przed graffiti słonia - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Źródło przed graffiti słonia

Kolejny sekret odnajdziesz spory kawałek drogi dalej. Gdy przejdziesz przez strefę zero i ponownie trafisz do budynku Monarchu, po opuszczeniu pierwszego pokoju wyjdziesz na mały plac. Przejdź do jego rogu, pod graffiti słonia.

#6

Chronon za barakiem Monarchu - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Chronon za barakiem Monarchu

Po opuszczeniu budynku Monarchu (zaraz po telefonie od Paula) skręć od razu w lewo, w stronę siatki - tam znajdziesz źródło.

#7

Ostatni sekret w szarni - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Ostatni sekret w szarni

Ostatni Chronon Source znajdziesz zaraz po szóstym. Po telefonie od Paula przejdź przez parking i wejdź do szatni. Znajdziesz sekret za ostatnią półką po lewej stronie.

Akt II - Bradbury Swimming Pool

#1

Pierwszy sekret odnajdziesz na regale na poddaszu - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Pierwszy sekret odnajdziesz na regale na poddaszu

Pierwszy sekret ciężko ominąć, znajduje się na twojej drodze. Gdy wyjdziesz na poddasze pływalni użyj Time Vision, by zobaczyć Chronon Source na regale.

#2

Wyjdź na daszek przez otwarte okno - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Wyjdź na daszek przez otwarte okno

Po zebraniu pierwszego źródła z poddasza udaj się w linii prostej naprzeciw, gdzie znajduje się wyjście na mniejszy dach przez okno. Na końcu tego daszku znajdziesz sekret.

#3

Za okapem w kuchni zawiśnięta jest znajdźka - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Za okapem w kuchni zawiśnięta jest znajdźka

Kolejny sekret odnajdziesz po zejściu niżej, do kuchni. Przy barze przejdź przez białe zamknięte drzwi, a za okapem pośrodku pomieszczenia odnajdziesz źródło.

#4

Łatwo ominąć sekret w magazynku - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Łatwo ominąć sekret w magazynku

Na parterze pływalni, gdy Beth będzie oglądać nagranie od Willa ty przejdź przez korytarzyk pośrodku pomieszczenia, gdzie na jego końcu, nad drabina odszukasz znajdźkę.

#5

Pośrodku prawej części pływalni znajdziesz ten sekret - Chronon Sources (akt II) | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Pośrodku prawej części pływalni znajdziesz ten sekret

To ostatni sekret tego typu w tym poziomie. Znajduje się po prawej stronie pływalni, pośrodku połówki pomieszczenia.