Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Akt IV - Will's Workshop 2010 | Opis przejścia Quantum Break poradnik Quantum Break

Akt IV - Will's Workshop 2010

Przełącznik pod lampą to Quantum Ripple - Akt IV - Wills Workshop 2010 | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Przełącznik pod lampą to Quantum Ripple

Podążaj za Beth. Niebawem usłyszysz rozmawiających na dole robotników. Za murkiem zobaczysz lampę i wyłącznik - jest to pierwszy Quantum Ripple - użyj go. Jest to zarazem ostatnia tego typu znajdźka. Jeśli udało ci się zebrać wszystkie siedem wcześniejszych, odblokujesz osiągnięcie Tossing Stones in a Pond.

Zeskocz za Beth z przejścia na ziemię i zanim skierujesz się do drzwi skręć w lewo, by odnaleźć Chronon Source.

W kolejnym laboratorium znajdziesz sporo sekretów oraz źródło - Akt IV - Wills Workshop 2010 | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
W kolejnym laboratorium znajdziesz sporo sekretów oraz źródło

Wejdź za Beth do budynku. Znajdziesz tu kilka sekretów zebranych w jednym miejscu, w prowizorycznym biurze: użyj komputera, posłuchaj nagrania z radia, obejrzyj schemat na biurku oraz przejdź za szafki, by odnaleźć Chronon Source.

Jedno źródło znajdziesz nad szopą w budynku - Akt IV - Wills Workshop 2010 | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Jedno źródło znajdziesz nad szopą w budynku

Wskaźnik zadania wskazuje na zamknięte drzwi w głębi hali. Przy nich znajduje się wizja z przeszłości, która poprowadzi cię do małej szopki. Na jej dachu odnajdziesz Chronon Source, a wewnątrz dużą makietę na ścianie (sekret).

Użyj przełącznika na ścianie do odtworzenia przeszłości i szybko podbiegnij do biurka, by skorzystać z urządzenia, które się pojawiło.

Zwróć uwagę na tablicę przy Beth - Akt IV - Wills Workshop 2010 | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Zwróć uwagę na tablicę przy Beth

Usłyszysz Beth, która powie, że drzwi się otworzyły. Porozmawiaj z nią, lecz uprzednio zobacz na schematy na tablicy obok niej - to ostatni sekret w tym poziomie. Teraz będziesz musiał się zmierzyć z falą atakujących ludzi Monarchu. Walka będzie nadzwyczaj łatwa, brak żadnych "specjalnych" agentów, problematyczni mogą się okazać jedynie snajperzy.

Gdy pokonasz wszystkich i wrócisz do Beth, zakończysz tą część fabuły, odblokowując także osiągnięcie Then We'll Die Finding Out.