Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Akt V - Final Moments | Opis przejścia Quantum Break poradnik Quantum Break

Akt V - Final Moments

Chronon Source przy ścianie na zewnątrz budynku - Akt V - Final Moments | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Chronon Source przy ścianie na zewnątrz budynku

Po opuszczeniu taksówki skręć w prawo i idź w róg budynku, gdzie ukryty został Chronon Source. Później idź z Willem do budynku. Gdy wejdziesz na górę odnajdziesz ponownie radio, które tym razem odtworzy inne nagranie (sekret).

Pod prysznicami skrywa się kolejne źródło - Akt V - Final Moments | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Pod prysznicami skrywa się kolejne źródło

Pomóż bratu wyważyć drzwi, przejdź przez szatnię i skręć dwa razy w prawo, by przy prysznicach odnaleźć ostatni Chronon Source. Później oboje wejdźcie do maszyny czasu. Po jej opuszczeniu w przyszłości czekać już na ciebie będzie mała armia gości w pomarańczowych ciuchach - niskie zagrożenie.

Ostatni oponenci nie wyróżniają się niczym specjalnym od wcześniej pokonywanych - Akt V - Final Moments | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Ostatni oponenci nie wyróżniają się niczym specjalnym od wcześniej pokonywanych

Jednak kiedy będziesz chciał obudzić Willa, przybędzie Paul i rozpocznie się ostateczna rozgrywka. Walka toczyć się będzie na prostych zasadach - musisz przetrwać trzy fale atakujących oponentów, przy dodatkowych atakach (a'la wybuchy granatów) od Paula.

Czerwona fala jest zabójcza - jednak dopóki nie wybuchnie, nic ci nie grozi i masz szansę na ewakuację z jej strefy - Akt V - Final Moments | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Czerwona fala jest zabójcza - jednak dopóki nie wybuchnie, nic ci nie grozi i masz szansę na ewakuację z jej strefy

Po pierwszej fali Serene wykona specjalną ofensywę - od źródła ataku zaczną rozchodzić się czerwone fale tworząc dużą kopułę. Jeśli znajdziesz się w zakresie działania ataku, zginiesz. Dlatego musisz uciekać na przeciwny koniec basenu, by się schronić. Potem strzel do niego z dowolnej broni (stać będzie nad maszyną czasu).

Podobnie stanie się po drugiej i trzeciej fali, jednakże tym razem Paul wykona trzy swoje ataki specjalne. Potem znów rań go z broni palnej, by zakończyć finałową walkę.

Pozostanie ci tylko pomóc Willowi z jego maszyną, by zakończyć ostatni akt, a tym samym grę. Otrzymasz przy tej okazji osiągnięcie Your Exceptional Qualities Are Obvious. Dodatkowo otrzymasz jedno z osiągnięć za ukończenie gry na określonym poziomie trudności (zależnie od tego, na którym grałeś).