Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break poradnik Quantum Break

Akt V - Monarch HQ

Oddziały będą dochodzić, a nie ma tu wielu osłon, dlatego przemieszczaj się po całej arenie - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Oddziały będą dochodzić, a nie ma tu wielu osłon, dlatego przemieszczaj się po całej arenie

Już na początku rozgrywki zmierzysz się z oddziałami Monarchu. Znajdzie się tu kilku agentów oraz jeden opancerzony gość, możesz mieć również małe problemy z działaniem niektórych mocy, dlatego kryj się dobrze za osłonami. Pierwszy sekret znajdziesz przed schodami - radio na biurku recepcji.

Łatwo przeoczyć źródło przy toaletach... - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Łatwo przeoczyć źródło przy toaletach...

Przejdź przez drzwi, które otworzy Fiona/Charlie (zależnie od decyzji w Junction 4: Surrender - Charlie, Control - Fiona), i skręć w lewo - przed drzwiami do męskiej toalety znajdziesz Chronon Source. Obejrzyj także tablicę z mapą budynku i udaj się po schodach do góry.

Przed windą nie zapomnij o znajdźkach - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Przed windą nie zapomnij o znajdźkach

Na biurku w korytarzu znajdziesz trzy sekrety - jeden z nich to dane wywiadowcze. Z windy wyjdzie naprzeciw ciebie dwójka pomarańczowych gości, nie stanowią dużego zagrożenia. Wejdź po nich do windy i wyjedź wyżej. Na piętrze zabierz tablet z kanapy i przejdź przez drzwi.

Goście widoczni w oddali są odwróceni plecami, wiec możesz ich sprytnie zaskoczyć - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Goście widoczni w oddali są odwróceni plecami, wiec możesz ich sprytnie zaskoczyć

Najpierw zajmij się trójką pomarańczowych przy drzwiach (możesz zajść ich od tyłu i uderzyć jednym Time Blastem), przyjdzie ok. trzech agentów manipulujących czasem, a po nich - dwójka Juggernautów. Nie zapomnij o uzupełnianiu amunicji z plecaków rozrzuconych po biurze. Znajdziesz tu przy okazji dwa sekrety - tablicę przy oknach oraz laptop na jednym biurku.

Przejdź do biur, by odnaleźć kolejne sekrety i źródło - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Przejdź do biur, by odnaleźć kolejne sekrety i źródło

Przejdź przez kolejne drzwi i skręć do ciemnego biura po lewej. Zbierz dwa sekrety z biurka w rogu pomieszczenia, oraz Chronon Source zaraz na prawo od wejścia. Na zakręcie biurowego korytarzyka znajdziesz przycisk do papieru (dane wywiadowcze). Kilka metrów dalej zlokalizuj jeszcze komputer z sekretem.

W biurze Serene również znajdziesz trochę tajemnic - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
W biurze Serene również znajdziesz trochę tajemnic

Przejdź kawałek. Za kolejnymi drzwiami otwartymi przez swojego nawigatora odnajdziesz tablet na biurku po lewej, oraz na wprost komputer Serene (zbierz sekret po cutscenie). Idź dalej przy ścianie, by zebrać tablet z szafki. Drugi (dane wywiadowcze) leży przy łóżku, a za owym znajdziesz ostatni Chronon Source.

Zejdź po schodach niżej, zbierz sekret z laptopa koło szkicownika i udaj się do tajnego przejścia w ścianie. Wejdź do laboratorium na wprost i zbadaj laptop.

Liam nie jest potężny, a walka nie zawsze się odbędzie... - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Liam nie jest potężny, a walka nie zawsze się odbędzie...

Na końcu korytarza, za drzwiami znajdziesz Liama Burke, który zechce cię powstrzymać, lecz tylko w przypadku, jeśli wybrałeś jako Paul opcję Surrender w Junction 4. W przeciwnym razie będą miejsca strzegli prości ochroniarze. Nie jest to jednak super-boss. Prawda, nie możesz używać mocy, jednak przeciwnik nie strzela zbyt celnie, padnie również po kilku strzałach, nie powinieneś mieć problemu na tym etapie.

Po walce zbierz jeszcze dwie znajdźki (laptopy) po obu stronach pomieszczenia i przejdź przez kolejne drzwi. Znajdziesz tu po lewej ostatnie sekrety: tablet po lewej, oraz po prawej na podłodze identyfikator Charliego - dane wywiadowcze. Są to ostatnie dane wywiadowcze, po których (jeśli zebrałeś wszystkie w poprzednich etapach) otrzymasz osiągnięcie Knowledge Is Power.

Countermeasure - Akt V - Monarch HQ | Opis przejścia Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Countermeasure

Na koniec podnieś środek zaradczy (Countermeasure), który tak długo szukałeś. Otrzymasz na tym etapie osiągnięcie The Countermeasure. Musisz dostać się jednak jeszcze do maszyny czasu używając windy.

To jeszcze nie koniec - włącz maszynę i ukończ starcie z wieloma agentami. Jak zwykle, utrapieniem okazać się mogą snajperzy oraz dwójka opancerzonych gości. Możesz zostać na tyłach i czekać, aż przeciwnicy sami zaczną się do ciebie powoli zbliżać. Po starciu ponownie aktywuj ponownie maszynę i wejdź do jej wnętrza.