Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Quantum Break - poradnik do gry

Quantum Break - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break poradnik Quantum Break

Quantum Ripples

Quantum Ripples pozwalają na odblokowanie dodatkowych kawałków scen w epizodach. Poza tym nie mają wpływu na grę. W nagraniu, gdy się pojawiają ujrzysz w górnym prawym rogu ekranu żółtą ikonę wskazującą na scenę z Quantum Ripple. Często są dość trudne do odnalezienia, dlatego poniżej zostały zestawione z podziałem na kolejne etapy gry.

Akt I - Campus Escape

Tablica z równaniami to jedno z Quantum Ripples - pozwól Willowi wprowadzić tam korekty - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Tablica z równaniami to jedno z Quantum Ripples - pozwól Willowi wprowadzić tam korekty

W drugiej części aktu I znajdziesz się w małym pokoju serwerowni, a zaraz przejdziesz z Willem do laboratorium, gdzie chwilę się postrzelasz. Nim opuścisz pomieszczenie, przejdź do prawej ściany i zbadaj tablicę z równaniem - Will je poprawi.

Junction 1

Quantum Ripple - kozioł na skrzyni - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Quantum Ripple - kozioł na skrzyni

W Junction 1 jako jedynym odnajdziesz Quantum Ripple. Jest to figurka kozła leżąca na białej skrzyni, nie sposób jej nie dostrzec. Mogłeś dostrzec ją wcześniej, w I akcie w pomieszczeniu kontrolnym maszyny czasu.

Akt II - Industrial Area

Paul w TV - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Paul w TV

Quantum Ripple w tym poziomie zebrane zostaje automatycznie. Zaraz po rozpoczęciu Części 1 tego aktu, po przejściu po deskach do małego pomieszczenia za niebieskimi drzwiami zobaczysz Paula w TV. Gdy posłuchasz dłużej podsłuchanej rozmowy Paula zbierzesz sekret.

Akt II - Ground Zero

Makieta z dinozaurem w kasku to jeden z Quantum Ripples - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Makieta z dinozaurem w kasku to jeden z Quantum Ripples

W Strefie Zero przejdź przez cały magazyn Willa. Zaraz po ujrzeniu sceny z Beth i Paulem i wyjściu z pomieszczenia, przy schodach znajdziesz po lewej stronie Quantum Ripple w postaci logo z dinozaurem w kasku. Musisz go zbadać, by został zebrany.

Akt III - Research Facility

Po zebraniu Chronon Source pod wieżą udaj się do gór, do laboratorium, gdzie sprawdź laptop z danymi - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Po zebraniu Chronon Source pod wieżą udaj się do gór, do laboratorium, gdzie sprawdź laptop z danymi

Po pierwszej dużej walce z licznymi przeciwnikami dostaniesz się niebawem do laboratorium. Zobaczysz przemawiającego w TV Paula/Martina. Idź do rogu pomieszczenia i zbierz dane z laptopa, słuchając jednocześnie nagrania zbierzesz sekret.

Akt III - Monarch Gala

Quantum Ripple w postaci ebooka znajdziesz na skrzyni na parkingu - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Quantum Ripple w postaci ebooka znajdziesz na skrzyni na parkingu

Na parkingu, na który dostaniesz zaraz po rozpoczęciu się etapu, zmierzysz się z dwiema falami przeciwników. Po pierwszej fali możesz podejść do czarnej skrzyni przy ścianie - znajdziesz tam tablet z ebookiem.

Akt IV - Preparing The Time Machine

Tu również układ znajdziek może się nieco różnić w zależności od decyzji podjętej w Junction 1 - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Tu również układ znajdziek może się nieco różnić w zależności od decyzji podjętej w Junction 1

W pomieszczeniu znajduje wiele danych. Porozmawiaj w prawej części budynku z towarzyszem (Nick/Amy), zbadaj jego/jej laptop oraz zbadaj nagranie w TV na tym samym biurku.

Akt IV - Will's Workshop 2010

Przełącznik pod lampą to Quantum Ripple - Quantum Ripples | Sekrety Quantum Break - Quantum Break - poradnik do gry
Przełącznik pod lampą to Quantum Ripple

Podążaj za Beth po stalowym przejściu. Niebawem usłyszysz rozmawiających na dole robotników. Za murkiem zobaczysz lampę i wyłącznik - użyj go. Jest to ostatni Quantum Ripple.