Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Wiedźmin 3: Serca z Kamienia - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Wiedźmin 3 Serca z Kamienia? poradnik Wiedźmin 3: Serca z Kamienia

Na tej stronie poradnika do Wiedźmin 3: Serca z Kamienia zobaczysz ile czasu zajmuje ukończenie głównego wątku fabularnego drugiego dodatku do Wiedźmina 3, wszystkie misje poboczne oraz zebranie wszystkich trofeów.

  1. Wiedźmin 3 Serce z Kamienia to drugie DLC do Wiedźmin 3 Dziki Gon. Jak na dodatek przystało, ukończenie go całego będzie o wiele mniej czasochłonnym zadaniem, jednakże nadal dzięki niemu gracze będą mogli cieszyć się grą przez wiele dodatkowych godzin. Aby ukończyć sam wątek fabularny pozbawiony misji pobocznych, trzeba poświęcić na to około 15 godzin.
  2. Jeśli najdzie nas ochota na wykonanie wszystkich misji pobocznych wraz z główną fabułą, cieszyć grą będziemy się mogli aż przez 25-30 godzin. Wszystko zależne jest jednak od tego, czy będziemy chcieli eksplorować wszystko, czy tylko mniejszą część świata.
  3. Natomiast gracze, którzy będą chcieli zdobyć wszystkie trofea, poświęcić na to będą musieli około 40 godzin. Jak na dodatek do gry, to naprawdę spora ilość godzin.
  4. Wiedźmin 3 oferuje wiele poziomów trudności, które znacząco wpływają na to, jak szybko będziesz w stanie ukończyć całą grę. Podczas wyboru najsłabszego poziomu trudności, wrogowie nie są zbyt dużym wyzwaniem, aczkolwiek przy wyborze najtrudniejszego poziomu trudności, pierwszy lepszy przeciwnik będzie mógł sprawić bardzo dużo problemów.