Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Separacja | Solucja Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Beyond: Dwie Dusze zawiera opis przejścia sceny Separacja. To jeden z wielu etapów rozgrywających się w ośrodku badawczym. Jego założeniem jest zbadanie przez naukowców możliwości komunikacji pomiędzy Jodie i Aidenem.

Podczas badania musisz wybrać puzderko z lewej - Separacja | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Podczas badania musisz wybrać puzderko z lewej

Osiągnięcia: brak

Bonusy: brak

Na początku tego rozdziału Jodie zostanie poproszona o zbadania trzech przedmiotów. Przyjrzyj się przede wszystkim drewnianej skrzyneczce. Możesz zobaczyć powiązanie z nią wspomnienia, korzystając z mocy Aidena. Gdy skończysz, odpowiedz Nathanowi na zadane pytanie i poczekaj, aż wyjdzie. Będziesz mógł potem odłożyć "koronę", a następnie porozmawiać z Cole'm.

Ryan to twój przyszły współpracownik - Separacja | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Ryan to twój przyszły współpracownik

Po wyczerpaniu wszystkich tematów wyjdź na korytarz. Spotkasz tam agenta CIA Ryana. Dokonane podczas rozmowy wybory nie mają większego znaczenia. Gdy znajdziesz się w swoim pokoju, zabierz torbę i spakuj do niej leżące niedaleko łóżka zdjęcie, ubrania wiszące w szafie oraz leżące w łazience kosmetyki. Tak spakowana, Jodie możesz wyjść na korytarz i zakończyć rozdział.