Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wszyscy uratowani | Trofea Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika trofeowego do gry Beyond: Dwie Dusze opisaliśmy szczegółowo wymagania do odblokowania osiągnięcia Wszyscy uratowani. To jedno z bardziej skomplikowanych trofeów gry. Jest ono przyznawane za utrzymanie wszystkich ważnych bohaterów przy życiu aż do samego końca przygody.

Żeby zdobyć trofeum Wszyscy uratowaniu musisz uratować wszystkie postacie niezależne, którą mogą, ale nie muszą zginąć - Wszyscy uratowani | Trofea Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Żeby zdobyć trofeum "Wszyscy uratowaniu" musisz uratować wszystkie postacie niezależne, którą mogą, ale nie muszą zginąć. Poniżej znajdziesz ich pełną listę wraz z instrukcją, jak je uratować.

Walter i Jimmy - poznasz ich w scenie "Bezdomna". Podczas pożaru musisz wbiec szybko po schodach i z pomocą Aidena ratować napotykanych po drodze mężczyzn. Najpierw zobaczysz Waltera, a potem Jimmy'ego.

Paul - w scenie "Navaho" starszy Indianin zostanie ranny. Zanim podejdziesz do Indianki i rozpoczniesz rytuał, udaj się do domu, gdzie leży Paul. Musisz go uleczyć z pomocą Aidena.

Norah Grey - gdy spotkasz matkę w rozdziale "Norah Grey", opuść pokój, nie zabijając kobiety.

Cole - W scenie "Czarne słońce" Cole przewróci się podczas ucieczki przed duchami. Cofnij się i pomóż mu wstać, a twój opiekun przeżyje.

Ryan - pod koniec sceny "Czarne słońce" natkniesz się na oszalałego Nathana. Podczas rozmowy z naukowcem nie wybieraj opcji "Obwiniaj" (trójkąt) oraz "Zimna" (kwadrat). Jeżeli jednak to zrobisz, musisz szybko zabić celującego do ciebie Nathana (użyj mocy Aidena). W przeciwnym wypadku pojawi się Ryan i twój dawny opiekun go zabije.