Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mój niewidzialny przyjaciel | Solucja Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Beyond: Dwie Dusze zawiera opis przejścia sceny Mój niewidzialny przyjaciel. To jeden z etapów z dzieciństwa Jodie. Rozgrywany on jest wewnątrz jej rodzinnego domu oraz na przylegającym do niego podwórku. Możesz decydować o tym jak bardzo Aiden będzie pomagał młodej Jodie.

Aiden możesz wrzucić krzesła na stół - Mój niewidzialny przyjaciel | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Aiden możesz wrzucić krzesła na stół

Osiągnięcia: [Zgrany duet]

Bonusy: Pakiet projektów #5

Po krótkim wprowadzeniu odejdź od okna i zacznij zwiedzać swój dom. Możesz robić w nim kilka różnych rzeczy, ale przede wszystkim warto wykonać trzy czynności, żeby zdobyć osiągnięcie [Zgrany duet]. Będąc w kuchni wciel się w Aidena i korzystając z jego mocy ułóż wszystkie krzesła na kuchennym stole. Następnie podejdź do lodówki i przyjrzyj się leżącym na niej ciastkom. Po krótkiej rozmowie z mamą, będziesz musiał wyciągnąć jedno z ciastek wcielając się w ducha. Ostatnia psota polega na uruchomieniu przez Aidena radia stojącego na blacie koło mikrofali.

Wejście do garażu - Mój niewidzialny przyjaciel | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Wejście do garażu

Gdy zrobisz już wszystko, możesz pooglądać telewizję, popatrzeć przed okno, pobawić się lalkami i porysować w swoim pokoju (piętro) czy zrobić głupie miny do lustra w łazience. Po upływie pewnego czasu matka poprosi Jodie o przyniesienie oleju z garażu. Wejście do tego ciemnego pomieszczenia znajduje się za schodami. Zabierz potrzebny przedmiot z półki po lewej i zanieś go czekającej w kuchni mamie.

Dziura w płocie - Mój niewidzialny przyjaciel | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Dziura w płocie

Chwilę później kobieta zaproponuje ci wyjście na dwór. Ubierz wtedy rzeczy czekające koło schodów, a następnie wyjdź do ogrodu przez drzwi obok kuchni. W ogrodzie możesz skorzystać huśtawki oraz ślizgawki. Gdy to zrobisz, podejdź do płotu, za którym bawią się dzieci. Obok miejsca z opartą o ogrodzenie deską jest dziura. Możesz ją powiększyć mocami Aidena i przejść na drugą stronę.

Chłopiec powinien dostać nauczkę za znęcanie się nad małymi dziewczynkami - Mój niewidzialny przyjaciel | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Chłopiec powinien dostać nauczkę za znęcanie się nad małymi dziewczynkami

Czeka cię teraz bitwa na ścieżki. Najpierw ulep kule wciskając R1, a następnie rzuć ja przytrzymując i puszczając L2, jak kto będzie przed tobą. Po kilku rzutach jeden z dzieciaków zaatakuje Jodie i zacznie nacierać ją śniegiem. Możesz go trochę poddusić Aidenem, żeby uratować dziewczynkę. Po dłuższej scenie znajdziesz się w swoim łóżku. Zapal duchem lampkę, a następnie podsłuchaj rozmowę rodziców. Gdy skończą, ponownie wciel się w Jodie i wykonuj pojawiające się polecenia. Po przytuleniu maskotki pojawią się mroczne istoty, a następnie rozdział dobiegnie końca.