Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak inne dziewczyny | Solucja Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Beyond: Dwie Dusze zawiera opis przejścia sceny Jak inne dziewczyny. Jodie postanawia wydostać się z ośrodka badawczego po to żeby zaszaleć na mieście. Aiden może na różne sposoby pomóc jej w zrealizowaniu tego planu. Pomyślna ucieczka doprowadzi do załączenia się scenki z wizyty w barze.

Przejmując kontrolę nad swoim opiekunem, jodie będzie mogła opuścić laboratorium - Jak inne dziewczyny | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Przejmując kontrolę nad swoim opiekunem, jodie będzie mogła opuścić laboratorium

Osiągnięcia: [Zawsze na zawsze]

Bonusy: Pakiet projektów #8

Po zakończeniu cut-scenki możesz zacząć chodzić po pokoju i używać różnych przedmiotów np. gitary elektrycznej. Porozmawiaj też z Colem zwracając się do kamery w rogu pokoju. Aby wydostać się z mieszkania, musisz wcielić się w Aidena i zacząć niszczyć wszystko co się da. Zarówno w mieszkaniu, jak i przy aparaturze naukowca. Gdy Jodzie każde duchowi przestać, poleć do Cole'a, poczekaj aż zacznie świecić na pomarańczowo, a następnie przejmij nad nim kontrolę. Możesz teraz otworzyć drzwi do pokoju i ruszać do wyjścia budynku.

Do tych drzwi potrzebny jest identyfikator Colea - Jak inne dziewczyny | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Do tych drzwi potrzebny jest identyfikator Cole'a

Stojące na drodze drzwi otwórz za pomocą identyfikatora mężczyzny, a gdy strażnik zacznie z tobą rozmawiać, zacznij mówić o Dawkinsie i jego eksperymentach. Musisz robić cokolwiek, żeby wyjść na zewnątrz. W przeciwnym wypadku rozdział dobiegnie końca.

Aby uniknąć zatrzymania, schowaj się w bagażniku - Jak inne dziewczyny | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Aby uniknąć zatrzymania, schowaj się w bagażniku

Na parkingu znajdziesz auto Cole'a. Jako Aiden otwórz je, wejdź do środka i uruchom silnik. Jodie musi wejść do bagażnika, żeby nie zostać zauważona. Dotrzesz w ten sposób na drogę, gdzie naukowiec przestanie być potrzebny. Przejdź nim na drugą stronę jezdni, a następnie wejdź między drzewa. Chwilę później znajdziesz się w pobliskim barze.

Po wypiciu lemoniady może od razu opuścić lokal - Jak inne dziewczyny | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Po wypiciu lemoniady może od razu opuścić lokal

Po wejściu do środka usiądź przy jednym ze stolików i zamów lemoniadę. Wypijając ją odblokujesz opcję opuszczenia lokalu i zakończenia epizodu (po prostu otwórz drzwi). Jeśli zostaniesz dłużej, pojawi się możliwość zagrania w bilard ze stałymi bywalcami, ale niestety nie skończy się to dobrze dla dziewczyny. Jeden z mężczyzn zacznie obmacywać Jodie, a twoim zadaniem będzie ukaranie napastników wcielając się w Aidena. Najpierw zacznij niszczyć pobliskie przedmiot, żeby później zabić gwałcicieli dusząc ich lub wcielając się w nich i strzelając z broni palnej. Zdobędziesz w ten sposób trofeum [Zawsze na zawsze].

UWAGA! Jeżeli dojdziesz do etapu obmacywania, nie uda ci się później przespać z Ryanem w rozdziale "Kolacja". Tym samym nie zdobędziesz trofea [Zakochana w Ryanie]. Aby zakończyć epizod jak najszybciej, nie odzywaj się przy spotkaniu z pierwszym strażnikiem lub usiądź na przednim siedzeniu auta zamiast w bagażniku.