Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwsza noc | Solucja Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Beyond: Dwie Dusze zawiera opis przejścia sceny Pierwsza noc. To jedna ze scen prezentujących młodziutką Jodie. Rozdział ten śledzi mianowicie jej przybycie do ośrodka badawczego oraz pożegnanie z rodzicami, które może przebiec na kilka sposobów. W scenie tej pojawią się też nowe potwory.

Na początku musisz pożegnać się z rodzicami - Pierwsza noc | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Na początku musisz pożegnać się z rodzicami

Osiągnięcia: [Wybaczam ci], [Nie mój ojciec]

Bonusy: Powstawanie Beyond: Two Souls

Ten epizod rozpoczyna się od sceny pożegnania Jodzie z dotychczasowymi rodzicami. Możesz podczas niej nic nie robić, a zdobędziesz trofeum [Wybaczam ci]. Jeżeli natomiast poddusisz Aidenem wychodzącego ojca, otrzymasz trofeum [Nie mój ojciec].

Wyciągnij piżamę i udaj się do łóżka - Pierwsza noc | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Wyciągnij piżamę i udaj się do łóżka

Gdy wszyscy wyjdą, podnieś leżącą na fotelu piżamę i przebierz się w łazience. Po wejściu do łóżka Jodie nie będzie mogła zasnąć bez swojej maskotki. Udaj się po nią do walizki leżącej w drugim pomieszczeniu. Gdy zgaśnie światło, wykonuj pojawiające się na ekranie polecenie, a następnie użyj Aidanem latarki i zrób cienie na suficie. Chwilę później zaczną pojawiać się istoty z infrawymiaru.

Sterując Aidenem musisz uratować Jodie przed mrocznymi istotami - Pierwsza noc | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Sterując Aidenem musisz uratować Jodie przed mrocznymi istotami

Aby uratować dziewczynkę, zwróć szybko uwagę Cole'a śpiącego w pokoju obok, a następnie odpychaj atakujące bestie mocami ducha. Gdy ostatni stwór zostanie pokonany, naukowcy wejdą do pokoju i rozdział dobiegnie końca.