Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Impreza | Solucja Beyond Dwie Dusze Beyond: Dwie Dusze poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Beyond: Dwie Dusze zawiera opis przejścia sceny Impreza. Nastoletnia Jodie ma okazję do spędzenia wolnego czasu z rówieśnikami, przy czym szybko okazuje się, że inni uczestnicy imprezy są złośliwi. Gra pozwala wybrać czy Jodie ma się na nich zemścić, czy też po prostu powinna uciec z imprezy.

Na początku włącz wybrana przez siebie muzykę - Impreza | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Na początku włącz wybrana przez siebie muzykę

Osiągnięcia: [Zemsta] , [Zimna krew]

Bonusy: brak

Po krótkim wstępie udaj się do pobliskiego domu i skorzystaj z dzwonka. Gdy matka dziewczyny wyjdzie rozpoczną się przygotowania do imprezy. Podejdź wtedy do sprzętu audio i wybierz dowolną muzykę. Możesz teraz napić się piwa, zatańczyć lub zapalić jointa przy barze. Aby pociągnąć akcję do przodu, usiądź na jednym z dwóch krzeseł stojących na środku pokoju. Dosiądzie się do ciebie jeden z chłopaków i zacznie podrywać. Możesz przyjąć lub odrzucić jego zaloty, ale nie ma to większego wpływu na dalszy przebieg sceny.

Dzieciakom nie spodoba się prezent od Jodie - Impreza | Solucja Beyond Dwie Dusze - Beyond: Dwie Dusze - poradnik do gry
Dzieciakom nie spodoba się prezent od Jodie

Chwilę później dzieciaki poproszą cię o pokazanie swoich umiejętności. Jeśli tego nie zrobisz, a potem nie zemścisz się na prześladowcach, otrzymasz osiągnięcie [Zimna krew]. Po zakończeniu pokazu lub odmowie, nastąpi scena rozpakowywania prezentów. Solenizantce nie spodoba się książka i Jodie wyląduje w małej skrytce pod schodami. Aby się uwolnić, wciel się w Aidena, a następnie przekręć klucz. Możesz teraz opuścić dom i zakończyć epizod.

Alternatywne rozwiązanie

Po uwolnieniu ze skrytki możesz zemścić się na podłych dzieciakach. Jako Aiden poleć do salonu i zacznij niszczyć wszystkie leżące dookoła przedmioty. Jeśli nie przerwiesz niszczycielskiej furii, doprowadzisz do pożaru domu i zdobędziesz osiągniecie [Zemsta].