Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars 2 - poradnik

Guild Wars 2 - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nekromanta | Klasy postaci w Guild Wars 2 poradnik Guild Wars 2

Nekromanta

Mag zajmujący się przywoływaniem nieumarłych, zatruwaniem przeciwników oraz zadawaniem obrażeń obszarowych - jednym słowem: nekromanta - Nekromanta | Klasy postaci w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik

Mag zajmujący się przywoływaniem nieumarłych, zatruwaniem przeciwników oraz zadawaniem obrażeń obszarowych - jednym słowem: nekromanta. Pomimo tego, że jest magiem i nosi lekki pancerz jest on jedną z najodporniejszych klas postaci w grze, zdolną do odnawiania swojego życia poprzez wysysanie sił witalnych swoich przeciwników. Oprócz tego posiada on specjalną zdolność death shroud (wykorzystującą unikalny zasób life force), która zwiększa jego wytrzymałość oraz obdarza go nowymi atakami:

  • Life Blast - zadaje tym większe obrażenia im więcej posiadamy life force
  • Dark Path - pozwala zbliżyć się do przeciwnika a następnie zamrozić go
  • Doom - powoduje, że nasz cel będzie uciekał przed nami
  • Life Transfer - atak o krótkim zasięgu wysysający życie z przeciwników i odnawiający nasz life force

Nekromanta posiada dosyć ograniczony wybór broni, jednakże jego ataki działają na odległość i często nakładają na przeciwnika negatywne efekty stąd też częsta zmiana ekwipunku nie jest wymagana. Dodatkowo może on wykorzystywać:

Grupa

Efekt

Corruptions

Nakłada na gracza oraz przeciwników negatywne statusy.

Marks

Zostawia magiczne symbole na ziemi; ich aktywacja nakłada na przeciwnika negatywne statusy.

Minions

Przywołuje nieumarłych do pomocy.

Spectrals

Zaklęcia wykorzystujące upiorną energię.

Wells

Umiejętności wpływające na otoczenie nekromanty.

Nekromanta, pomimo tego, że zadawane przez niego obrażenia nie są zbyt wielkie jest doskonałą postacią do PvE. Jest on bardzo ciężki do zabicia postacią, stąd potrafi wyjść obronną ręką z najtrudniejszych starć nawet przeciwko najsilniejszym wrogom. Podczas gry z grupą można być pewnym, że to nekromanta pozostanie ostatni na placu boju i będzie wskrzeszał resztę członków drużyny.

W starciach PvP nekromanta polega na nakładaniu negatywnych statusów na swoich przeciwników i powolnym ich wykrwawianiu. Im dłużej trwa walka, tym większą przewagę zyskuje nasz bohater. Dzięki wykorzystaniu zdolności kradnących życie, zamrożeniu czy przestraszeniu naszych przeciwników jest on w stanie utrzymać broniony punkt nawet przeciwko przeważającym siłom wroga.