Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars 2 - poradnik

Guild Wars 2 - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

World vs World - wprowadzenie | Rywalizacja z innymi graczami w Guild Wars 2 poradnik Guild Wars 2

World vs World - wprowadzenie

WvW czyli World versus World to drugi mechanizm pozwalający na walkę z żywym przeciwnikiem. W tym przypadku zamiast starć na małych arenach, spotkania odbędą się na dużych mapach, gdzie o kontrolę nad zamkami i miastami będą jednocześnie walczyć dziesiątki graczy. Podobnie jak w przypadku PvP nasz poziom doświadczenia zostanie ustawiony na 80, lecz będziemy mieli dostęp jedynie do wyuczonych umiejętności i zdobytego uprzednio ekwipunku. Z tego też powodu, WvW warto zainteresować się dopiero po uzyskaniu odpowiednio silnych przedmiotów i zdolności podczas wykonywania normalnych misji PvE. W przeciwieństwie do map PvP możemy tutaj zdobywać punkty doświadczenia oraz komponenty potrzebne do produkcji przedmiotów.

Aby rozpocząć walkę o terytorium wystarczy nacisnąć klawisz B a tam wybrać opcję Go to World vs World po czym zostaniemy automatycznie przeniesieni na wybrana mapę. Drugą metodą dołączenia do toczących się starć jest skorzystanie z odpowiedniej bramy Asurów znajdującej się w Lion's Arch wewnątrz Fort Marriner.

W jednej wojnie WvW uczestniczą jednocześnie trzy światy-serwery. - World vs World - wprowadzenie | Rywalizacja z innymi graczami w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik
W jednej wojnie WvW uczestniczą jednocześnie trzy światy-serwery.