Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars 2 - poradnik

Guild Wars 2 - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zarządzanie materiałami w ekwipunku | Crafting, czyli tworzenie przedmiotów poradnik Guild Wars 2

Zarządzanie materiałami w ekwipunku

Zbierając dziesiątki komponentów oraz przedmiotów niejednokrotnie zapełnimy cały inwentarz i będziemy zmuszeni powrócić do banku, aby odłożyć nadmiar surowców. Jednak istnieją dwie opcje pozwalające nam ominąć tę wędrówkę. Klikając prawym klawiszem na materiał w plecaku, możemy wybrać opcję Deposit Collectible, a przedmiot zostanie automatycznie przeniesiony do naszego prywatnego skarbca. Druga możliwością jest kliknięcie na zębatkę w rogu inwentarza i zaznaczenie Deposit All Collectibles - w tym przypadku przeniesione zostaną wszystkie przedmioty, które mogą znaleźć się w naszej kolekcji.

W celu ogarnięcia zawsze towarzyszącego nam bałaganu polecam też na bieżąco rozkładać niepotrzebne nam przedmioty - Zarządzanie materiałami w ekwipunku | Crafting, czyli tworzenie przedmiotów - Guild Wars 2 - poradnik

W celu ogarnięcia zawsze towarzyszącego nam bałaganu polecam też na bieżąco rozkładać niepotrzebne nam przedmioty. Dzięki temu zwolnimy miejsce w inwentarzu i będziemy mogli łatwo określić, które przedmioty pozostawiamy na później w celu odsprzedania lub wyjęcia ulepszeń.

Ostatecznie jeśli jeszcze tego nie uczyniliśmy, polecam włączyć opcję autoloot - przyspieszy nam ona zbieranie łupów po pokonanych przeciwnikach.

1 - Zarządzanie materiałami w ekwipunku | Crafting, czyli tworzenie przedmiotów - Guild Wars 2 - poradnik