Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars 2 - poradnik

Guild Wars 2 - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

World 1 - Zone 3 (Kingdom of Fungus) w Guild Wars 2 poradnik Guild Wars 2

Nowością na tej mapie są rośliny: płaskie rosiczki z czerwoną plamą na środku (które złapią Cię jak tylko na tą plamę staniesz) oraz krzaki po wejściu w które gracz jest przez nie oszałamiany (w przypadku posiadania klucza, rośliny zjadają go).

Sposobem na Krzaki jest podpalenie świeczką, natomiast chodząc po rosiczkach wystarczy unikać stawania na czerwone plamy.

Nowym przeciwnikiem są tu też żaby atakujące językiem na dystans oraz krokodyle, na które można wskoczyć dopiero po oszołomieniu ich.

Początek planszy to seria skoków zaczynająca się od niewysokiego pnia z grzybkiem w środku. Aby bezpiecznie dostać się do trampoliny wystarczy przypalić rośliny w wejściu.<br>Trampolina wyrzuci Cię na krawędź pnia, z której można przeskoczyć przez rosiczkę i wskoczyć do dużego, położonego pnia, w którym są 3 Bauble w środku i jeden na górze.

Stamtąd znów seria skoków po rosiczkach i prosta droga do checkpointu.

Przed checkpointem warto zwrócić uwagę gdzie lecą "Bee Dogi", ponieważ na lewo przed samym przejściem do następnej części planszy czeka kolejny mini-boss i plaster miodu, aby dostać się do niego trzeba przebrnąć przez labirynt i ewentualnie pokonać kilka żab po drodze.

Wejście do labiryntu prowadzącego do mini-bossa - World 1 - Zone 3 (Kingdom of Fungus) w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik

Wejście do labiryntu prowadzącego do mini-bossa.