Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Guild Wars 2 - poradnik

Guild Wars 2 - poradnik

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Checkpoint 4-Boss | World 1 - Zone 1 (Sunny Glade) w Guild Wars 2 poradnik Guild Wars 2

Checkpoint 4->Boss

Po przekroczeniu bramy checkpointu czeka Cię dość trudny skok, zaraz za pierwszą platformą w powietrzu, nad przepaścią wiszą trzy Bauble. Można je złapać spadając w przepaść, ale można też skoczyć z samej krawędzi, a w zasadzie, gdy postać jest już za platformą obiema nogami (czeka Cię jeszcze kilka tego typu skoków w Super Adventure Box).

Trudny do wykonania skok, do złapania 3 Bauble nad przepaścią - Checkpoint 4-Boss | World 1 - Zone 1 (Sunny Glade) w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik

Trudny do wykonania skok, do złapania 3 Bauble nad przepaścią.

Po udanym (bądź nie) skoku podążaj w prawo wzdłuż ściany aż do rogu, gdzie do zbombardowania czeka kolejne gruzowisko a tam ukryte w pomieszczeniu 10 Baubli.

Ostatnie w Zone 1 ukryte pomieszczenie - Checkpoint 4-Boss | World 1 - Zone 1 (Sunny Glade) w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik

Ostatnie w Zone 1 ukryte pomieszczenie.

Po wyjściu z tajnego pokoju idziesz przed siebie (podążając wzdłuż ściany) aż dojdziesz do kolejnego sklepu, gdzie możesz kupić:

  • Whip (Bicz, oszałamia przeciwników) - 150 Baubli
  • 1-Up (dodaje życie) - 20 Baubles
  • Key (klucz pozwalający otworzyć skrzynię) - 25 Baubles
  • Small Health Refill (napój odnawiający jedno serce życia) - 5 Baubles

Teraz czas na zakończenie strefy pierwszej. Po odwiedzinach w sklepie zacznij wspinać się na wysoką górę znajdującą się na środku planszy (można zacząć z którejkolwiek strony). Po pokonaniu kilku małp dojdziesz do ostatniego checkpointu, za którym czeka wielka klatka z uwięzionym Shopkeeperem i skrzynią.

Walka z pierwszym bossem, a w zasadzie walka z klatką i unikanie ataków bossa - Checkpoint 4-Boss | World 1 - Zone 1 (Sunny Glade) w Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - poradnik

Walka z pierwszym "bossem", a w zasadzie walka z klatką i unikanie ataków bossa.

Klatki pilnuje głowa, której właściciel wcześniej porwał księżniczkę. Twoim zadaniem jest zniszczyć klatkę unikając ataku bossa. Atak wygląda jak strzał z lasera a najlepszym sposobem na uniknięcie obrażeń jest ciągły ruch.

Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, możesz ustawić atak (na przykład kijem) na auto atak (ctrl + prawy klik).