Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tacarigua | Legendarne przedmioty poradnik Risen 2: Mroczne wody

Legendarne przedmioty to jedyne w swoim rodzaju artefakty, które permanentnie podnoszą umiejętności naszego śmiałka. Bezimienny nie przechowuje tego typu rzeczy w ekwipunku więc nie może ich sprzedać. Unikatowy asortyment prezentowany jest w karcie przedstawiającej charakterystykę bohatera, a konkretnie w zakładce Kolekcje.

Legendarne przedmioty odznaczane są w dzienniku podobnie jak zwykłe zadania - na ich trop naprowadzają rozrzucone po całym świecie dzienniki. Każde znalezisko tego typu dodaje automatycznie 200 punktów Chwały.

Tacarigua

Artefakt leży na górskiej ścieżce, nieopodal ogromnego grobowca [#1] - Tacarigua - Legendarne przedmioty - Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Drewniana noga

Artefakt leży na górskiej ścieżce, nieopodal ogromnego grobowca [#1]. By go znaleźć, przejdź przez jaskinię [#2] zlokalizowaną tuż obok wieży Vasco [#3], a następnie skręć w lewo i cały czas posuwaj się naprzód. Kilkaset metrów na północ od drewnianego mostu [#4] zobaczysz wejście do drugiej jaskini [#5], tej samej, w której czai się Mogilny pająk. Nie wchodź do groty, ale sprawdź fragment terenu ukryty za sporej wielkości skałą. To właśnie tutaj, pośród innych przedmiotów, leży Drewniana noga [#6].

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie