Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mapa skarbów O'Briana | Zadania - Tacarigua poradnik Risen 2: Mroczne wody

Mapa skarbów O'Briana

Zleceniodawca: O'Brian [#1] - Mapa skarbów OBriana - Zadania - Tacarigua - Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry

Zleceniodawca: O'Brian [#1]

Ten quest jest częścią zadania: Skarb O'Briana

W pirackiej tawernie przebywa O'Brian [#1], ledwo trzymający się na nogach marynarz, który należy do załogi kapitana Stalowobrodego [#2]. Po krótkiej wymianie zdań z korsarzem dowiesz się dwóch istotnych rzeczy. Po pierwsze - Twój rozmówca zakopał gdzieś niedawno skarb i sporządził mapę pozwalającą na jego odkrycie; po drugie - mężczyzna chętnie weźmie udział w turnieju polegającym na jak najszybszym spożyciu dużej ilości alkoholu.

W pijackich zawodach można wziąć udział tylko dla zabawy, można też powalczyć o nieduże pieniądze (50 sztuk złota). Największą nagrodą jest jednak wspomniana mapa i to właśnie ją powinien postarać się wygrać Bezimienny. Żeby jednak do tego doszło, najpierw trzeba wrzucić coś do puli, a O'Brian nie zadowoli się byle czym.

O'Brian chętnie weźmie udział w zawodach, ale za mapę zażąda równie cennego przedmiotu. - Mapa skarbów OBriana - Zadania - Tacarigua - Risen 2: Mroczne wody - poradnik do gry
O'Brian chętnie weźmie udział w zawodach, ale za mapę zażąda równie cennego przedmiotu.

W grę wchodzi małpka, której najprawdopodobniej nie będziesz w stanie oswoić podczas pierwszego pobytu na wyspie, kolczyk należący do Largo (Czarna perła) lub w ostateczności pięćset sztuk złota. Zdecydowanie najlepsza jest trzecia opcja, bo zdobycie takiej sumy nie wymaga zbyt wiele zachodu. Jeśli uprzesz się na małpę, to powinieneś koniecznie odwiedzić Flannigana [#3]. Czarną Perłę można natomiast podwędzić podczas wykonywania zadania Ubrania pirata - wszystkie niezbędne informacje na ten temat znajdziesz w opisie tej misji.

Zostało jeszcze 48% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie