Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry

SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry

Poradnik do gry SOCOM: Polskie Siły Specjalne zawiera opis przejścia wszystkich etapów kampanii dla pojedynczego gracza, wzbogacony licznymi ilustracjami oraz przydatnymi mapami - SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry

Poradnik do gry SOCOM: Polskie Siły Specjalne zawiera opis przejścia wszystkich etapów kampanii dla pojedynczego gracza, wzbogacony licznymi ilustracjami oraz przydatnymi mapami. Dzięki temu rozpoznanie terenu i walka z przeciwnikami będzie jeszcze przyjemniejsza. Ponadto, czytając niniejszy materiał znajdziesz informacje o położeniu wszystkich ukrytych przedmiotów z wygodnymi zdjęciami satelitarnymi, mocno ułatwiającymi ich lokalizację.

Łukasz "Crash" Kendryna (www.gry-online.pl)

Nim rozpoczniesz grę korzystając z niniejszego materiału, kilka uwag wstępnych. Czytając opis przejścia kampanii natkniesz się na znaczniki ukrytych przedmiotów ([Intel #1], [pomarańcza] itd.). Miejsce, w których te zostały ulokowane nie jest przypadkowe, oznaczają one, że w okolicy znajdować się będzie dany przedmiot. Po więcej szczegółów odnośnie położenia zerknij do osobnego rozdziału. Ponadto, mapy wykorzystane w poradniku pochodzą z gry, przez co oznaczenia na nich są identyczne z tymi, co na ekranie telewizora podczas właściwej rozgrywki. Punkty niebieskie, żółte i zielony odpowiadają kontrolowanym żołnierzom, a czerwone wskazują położenie wrogów. Romby zaś, to miejsca kontrolne, do których powinieneś się kierować.

Informacje o SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry

Autor : Łukasz Crash Kendryna

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 21, ilustracje: 483 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w SOCOM: Polskie Siły Specjalne - poradnik do gry