Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 24 września 2006, 15:48

autor: Tofu

TGS 2006 - fotorelacja cz. 4

Dziś ostatnia część naszej fotorelacji z Tokyo – nieco krótsza, gdyż co było do sfotografowania, sfotografowane zostało, niemniej cztery tuziny miłych dla oka fotek serdecznie Waszej uwadze polecamy.

Jeśli jest jeden tekst, którym udanie można zakończyć dowolny cykl innych tekstów, będzie to... targi, targi i po targach. :-) Dziś ostatnia część naszej fotorelacji z Tokyo – nieco krótsza, gdyż co było do sfotografowania, sfotografowane zostało, niemniej cztery tuziny miłych dla oka fotek serdecznie Waszej uwadze polecamy.

Zespół pieśni i tańca sado-maso nie zawiódł i dziś.
Tu jest napisane, że aby 5 minut pograć w Devil May Cry 4, trzeba postać w kolejce 2 i pół godziny... To jeden z lepszych argumentów przemawiających za nauką japońskiego.
A więc miecze świetlne istnieją naprawdę! Niestety, do dostania jedynie w Japonii.
TGS 2006 - podsumowanie
TGS 2006 - podsumowanie

Centrum prasowe powoli pustoszeje, dziennikarze z całego świata pakują sprzęt i kończy się darmowa kawa. Pisząc te słowa, czuję się jak korespondent wojenny – nikt co prawda do mnie nie strzela, ale zmęczenie daje się we znaki.

TGS 2006 - fotorelacja cz. 3
TGS 2006 - fotorelacja cz. 3

Tokyo Game Show trwa w najlepsze. Dziś hale otwarte zostały dla szerokiej publiczności, a dziennikarze zostali dosłownie zadeptani.

TGS 2006 - fotorelacja cz. 2

Tokijskie targi gier komputerowych – wersja 2006 – wystartowały. Impreza to cokolwiek dla nas, Europejczyków, odległa i dystansowo, i merytorycznie. :-) Niemniej postanowiliśmy przełamać lody i udać się do tokijskiej Makuharu Messe.