Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 12 lutego 2021, 13:29

autor: Radosław Wasik

Miłośnik gier wszelakich. Często ich nie kończy, bo ciągle instaluje modyfikacje.

Najlepsze mody do gry Cyberpunk 2077 - przydatne modyfikacje do CP77

Modyfikacje dają grom drugie życie. Dlatego zebraliśmy w tym tekście najlepsze mody do Cyberpunka 2077 - i stale będziemy go aktualizować o nowe modyfikacje.

Narzędzia i ułatwienia

Na początek przygotowaliśmy dla Was kilka przydatnych narzędzi i ułatwień. Szczególnie interesująca wydaje się możliwość zmiany fryzury, bo przecież fryzjera w Cyberpunku 2077 zabrakło, a wygląd bohatera jest ważny w grach RPG. Sporo zabawy może zapewnić mod umożliwiający latanie czy zatrzymywanie czasu, a modyfikacja edytująca zapisy pozwoli na szybkie ulepszenie postaci.

Arasaka Appearance Updater – wygląd bohatera

Brak możliwości zmiany fryzury w trakcie zabawy to jedna z wielu bolączek Cyberpunka 2077. Co prawda przez większość czasu świat obserwujemy w widoku pierwszoosobowym, ale personalizacja postaci zawsze pozytywnie wpływa na odbiór produkcji. Rozwiązaniem problemu jest narzędzie Arasaka Appearance Updater, które w prosty sposób pozwala na wybór innych włosów. Wystarczy uruchomić program – zapisy gry zostaną automatycznie odnalezione.

INSTRUKCJA INSTALACJI

  1. Pobierz Arasaka Appearance Updater.
  2. Wypakuj pobrane archiwum.
  3. Uruchom plik ArasakaDatabaseUpdater.exe.

Save Editor – prosta edycja zapisu gry

A jeśli zmiana fryzury to za mało, polecam zainteresować się narzędziem Save Editor. Intuicyjny program otwiera dostęp do łatwej zmiany atrybutów i umiejętności postaci, wyglądu czy wyborów dokonywanych w zadaniach. Jakby tego było mało, mod pozwala też na ingerencję w ekwipunek. Słowem – liczba kredytów nie będzie już żadnym ograniczeniem.

Zostało jeszcze 54% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche
Cyberpunk 2077 - wybieramy nasze ulubione bugi i glitche

Cyberpunk 2077 miał być mesjaszem branży gier wideo - okazał się jednak produkcją niedoskonałą, w której upchnięto mnóstwo mniej i bardziej śmiesznych glitchy. Pora przekłuć nadmuchany balonik i spojrzeć na nowe dzieło RED-ów z przymrużeniem oka.

Cyberpunk 2077 - dlaczego najlepiej grać na PC
Cyberpunk 2077 - dlaczego najlepiej grać na PC

Lepiej grać w Cyberpunk 2077 na PC, PS5, czy może Xbox Series? Do wyboru mamy też zabawę na PS4 i Xbox One. Naszym zdaniem, porządny komputer do gier deklasuje wszystkie pozostałe wydania jakością grafiki. Przekonajcie się sami.