Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Filmy i seriale

Filmy i seriale 1 sierpnia 2020, 09:30

autor: Karol Laska

Recenzujemy Tenet, Czarną Wdowę oraz inne filmy, których nie widzieliśmy

Wszystkie najgorętsze premiery odwołane? Do bani, łączymy się w bólu. Na szczęście ruszamy z pomocą i recenzujemy je z dużym wyprzedzeniem. Tenet, Marvel, Patryk Vega – wiemy o Was wszystko! A przynajmniej tak nam się wydaje…

Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, ale aktualna sytuacja jest bardziej niż wyjątkowa. Sześć recenzji w jednym artykule. Na ruszt weźmiemy najgorętsze premiery następnych miesięcy (może nawet i lat), aby szybko pomóc Wam zdecydować, czy warto na nie tyle czekać. Najnowsze filmy Patryka Vegi oraz Christophera Nolana, nadchodzące tytuły od Marvela i DC, a także netflixowy hit superbohaterski. Każde z tych dzieł zostanie odpowiednio zdiagnozowane. Tym razem nie bierzemy żadnych jeńców.

PRZECZYTAJ, ZANIM SKOMENTUJESZ

Następujące recenzje będą fałszywe. Podobnie jak i Wy, nie oglądaliśmy żadnego filmu z listy, a przedstawione opinie wyrobione zostały na podstawie zwiastunów, zakulisowych przesłanek oraz czystego przeczucia. Artykuł ten to rodzaj redakcyjnego żartu i eksperymentu w związku z niedoborem kinowych premier, a pandemia jest na tyle przygnębiająca, że postanowiliśmy się jej po prostu przeciwstawić. Może i będziemy nosić maseczki, ale nie zmienia to faktu, że powiemy o niedostępnych filmach, co tylko nam się podoba.

DOŁĄCZCIE DO ZABAWY

Myślicie, że znacie się na kinie popularnym? To spróbujcie wraz z nami przewidzieć największe zalety i wady omawianych produkcji. Który film stanie się kultowy? Który aktor da czadu? Czy Vega udowodni swoją wartość? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. Spróbujmy przewidzieć przyszłość, a za kilka miesięcy sprawdzimy, kto był najlepszym filmowym Nostradamusem.

INSPIRACJE

Jeżeli myślicie, że jako pierwsi wpadliśmy na taki pomysł, to… nie. Jednym z absolutnych pionierów recenzowania nieistniejących rzeczy jest Stanisław Lem, a za żywe dowody takiego szaleństwa niech Wam posłużą Doskonała próżnia oraz Prowokacja. Czytajcie Lema, Panie i Panowie!

TWOIM ZDANIEM

Wolisz filmy Marvela czy DC?

78,2%
Marvela
21,8%
DC
Zobacz inne ankiety