Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Red Dead Redemption 2 Kompendia

Kompendia 18 października 2019, 14:03

autor: Vergil

Wszystko o Red Dead Redemption 2 - wymagania sprzętowe PC, cena, Steam

Niniejsze kompendium wiedzy poświęcone jest grze RDR 2. Za jej produkcję odpowiada Rockstar Games – autorzy nie tylko poprzednich odsłon cyklu Red Dead, lecz również bijącej rekordy popularności serii GTA.

Red Dead Redemption II – kompendium wiedzy - Wszystko o Red Dead Redemption 2 - wymagania sprzętowe PC, cena, Steam - dokument - 2019-11-06
Red Dead Redemption II – kompendium wiedzy

Red Dead Redemption II jest dziełem zespołu Rockstar Games – deweloperzy znani są przede wszystkim dzięki serii Grand Theft Auto oraz poprzednim grom z cyklu: Red Dead Revolver i Red Dead Redemption.

Aktualizacja #23 (06.11.2019): Premierowe problemy na komputerach osobistych (Wersja PC).

Aktualizacja #22 (11.10.2019): Wszystkie informacje na temat pecetowej wersji gry czekają w sekcji Wersja PC.

Aktualizacja #21 (11.09.2019): Aktualizacja Frontier Pursuits (Multiplayer).

Aktualizacja #20 (15.05.2019): Wyjście Red Dead Online z fazy beta-testów i ogromna aktualizacja (Multiplayer).

Aktualizacja #19 (28.03.2019): Nowe tryby gry (Multiplayer).

Aktualizacja #18: Zmiany wprowadzone w Red Dead Online (Multiplayer), wysoka sprzedaż i rewelacyjne oceny (Ciekawostki).

Aktualizacja #17: Red Dead Redemption II zdobyło szereg nagród podczas gali The Game Awards 2018 – przeczytacie o nich w sekcji Ciekawostki. Poza tym do trybu multiplayer dodano mikrotransakcje – więcej konkretów czeka w sekcji Multiplayer.

Aktualizacja #16: Masa informacji o Red Dead Online została dodana do sekcji Multiplayer.

Aktualizacja #15: O easter eggach, doskonałej sprzedaży i coraz bardziej prawdopodobnej, pecetowej wersji Red Dead Redemption II przeczytacie w sekcji Ciekawostki.

Aktualizacja #14: W nowo powstałej sekcji Recenzje czeka na Was zestawienie pierwszych ocen przyznanych omawianej produkcji. Ponadto sekcja Świat gry została wzbogacona o omówienie lokacji z poprzedniej części serii, które możemy odwiedzić w Red Dead Redemption II.

Aktualizacja #13: W ostatniej przedpremierowej aktualizacji kompendium czekają na Was kolejne konkrety na temat rozmiaru gry (Technikalia), a także zwiastun premierowy (Multimedia).

Aktualizacja #12: Informacje na temat arsenału znajdziecie w sekcji Walka i uzbrojenie. Poza tym w sekcji Ciekawostki czekają wieści zza kulis.

Aktualizacja #11: Informacje na temat osiągnięć czekających na zdobycie w Red Dead Redemption II znajdziecie w sekcji Ciekawostki. Sekcję Technikalia zaktualizowano natomiast o konkrety na temat tego, ile miejsca produkcja zajmie na dyskach naszych konsol. Poza tym w sekcji Edycje kolekcjonerskie i ich ceny wymieniamy dodatki objęte czasową ekskluzywnością na PlayStation 4.

Aktualizacja #10: W sekcji Trailery i inne video czeka na Was drugi gameplay prezentujący bogactwo aktywności czekających na Dzikim Zachodzie. Poza tym sekcję Technikalia zaktualizowano o konkrety na temat tego, w jaki sposób gra wykorzysta możliwości Xboksa One X.

Aktualizacja #9: Z kompendium ostatecznie usunięto spekulacje. Poza tym w sekcji Gameplay czekają informacje o widoku, z jakiego będziemy obserwować akcję, a w sekcji Walka i uzbrojenie – informacje o ulepszonym trybie DeadEye i wysokiej brutalności.

Aktualizacja #8: Opisy interesujących lokacji znajdziecie w sekcji Świat gry, z kolei sekcję Multiplayer zaktualizowano o pierwsze konkrety na temat wieloosobowego wariantu rozgrywki.

Aktualizacja #7: W sekcji Edycje kolekcjonerskie i ich ceny znajdziecie informacje o poszczególnych wersjach gry, a także o dodatkach przygotowanych z myślą o graczach zamawiających Red Dead Redemption II przed premierą.

Aktualizacja #6: Kompendium doczekało się kompleksowej aktualizacji, która objęła wszystkie sekcje; usunęliśmy również większość spekulacji opartych na analizie pierwszych materiałów promocyjnych.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz