Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 8 września 2019, 11:30

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Gry jak Candy Crush Saga, ale nie takie słodkie | Top 13 gier match 3

Czasami najlepsze rozwiązania to te najprostsze – o dziwo nie inaczej jest z grami, a już zwłaszcza z tymi na urządzenia mobilne. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie 13 gier z kategorii match-3.

Monster Busters: Hexa Blast

  1. Model płatności: free-to-play
  2. Wymagania: minimum iOS 8.0 lub Android 4.0.3

Monster Busters: Hexa Blast nie jest najoryginalniejszym przedstawicielem swego gatunku. Rozgrywka opiera się na standardowych zasadach match-3 z pewnymi urozmaiceniami. Układamy obiekty, w tym przypadku potwory tego samego typu, obok siebie, by zdobywać punkty. Stworzenia podzielone są na różne typy, reprezentujące konkretne żywioły. Ich aktywacja wywołuje efekty specjalne, pozwalające na odblokowanie niedostępnych dotąd potworów lub zniszczenie dodatkowych obiektów.

Niby prosta sprawa, ale dzięki temu rozgrywka staje się bardziej dynamiczna oraz zachęca do większego kombinowania. Nie ma tutaj typowych elementów RPG, jest za to kreskówkowa szata graficzna oraz całkiem rozbudowany moduł sieciowy. Sporo uwagi poświęcono rankingowym walkom PvP, które wbrew pozorom potrafią wciągnąć.

  1. Grę Monster Busters: Hexa Blast w wersji na iOS-a znajdziecie tutaj, a w wersji na Androida tutaj.

TWOIM ZDANIEM

Na czym częściej grasz w gry mobilne?

Na smartfonie
91,7%
Na tablecie
8,3%
Zobacz inne ankiety
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin
Darmowe gry mobilne, w które możesz grać setki godzin

Darmowe, idealne do pociąg, autobusu, na „tron”, nie wymagają dużej ilości uwagi, a same oferują zabawę na wiele godzin. Czego chcieć więcej? Przedstawiamy 15 gier mobilnych, z których każda oferuje potencjalnie setki godzin zabawy.

Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne
Gry strategiczne na Androida – najciekawsze strategie mobilne

Rynek mobilny to nie tylko proste gry dla niedzielnych graczy, ale także zaawansowane strategie dla wymiataczy. Wybraliśmy najciekawsze z nich, a na liście znajdziecie zarówno darmowe jak i płatne tytuły.