Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 6 września 2019, 14:55

autor: PefriX

MMOholik zagubiony w świecie fantasy. Nie pogardzi dobrą książką lub serialem.

Addony do World of Warcraft Classic – najważniejsze modyfikacje

Premiera World of Warcraft Classic okazała się sukcesem, o czym świadczą kolejki do serwerów. Szybko przekonacie się jednak, że Classic nie wybacza błędów. 10 niezbędnych addonów ułatwi wam wejście w brutalny świat Blizzarda sprzed 15 lat.

5. Corduroy

Koordynaty to wręcz niezbędny addon.

Kolejny, niezwykle prosty addon, który ułatwia życie gracza. Odpowiada bowiem za wyświetlanie koordynatów po uruchomieniu mapy. Możecie zastanawiać się, po co wam to właściwie potrzebne, ale szybko przekonacie się, że informacja na temat Waszego położenia może dużo ułatwić.

Corduroy podaje naszą aktualną lokalizację oraz położenie punktu wskazywanego przez kursor myszy. W ten sposób odnajdywanie wejść, czy miejsc specjalnych skrzynek staje się o wiele łatwiejsze. Wyobraźcie sobie bowiem sytuacje, w której nie możecie odnaleźć danego moba do zlikwidowania. Wystarczy wówczas sprawdzić jego koordynaty w internecie, a Corduroy pomoże wam ustalić jego dokładne położenie w grze.

  1. Addon Corduroy pobierzecie w tym miejscu.

Konfiguracja Corduroy

Ze względu na swoją prostotę, Corduroy nie ma żadnych opcji konfiguracyjnych.

Alternatywa

Bardziej rozbudowaną wersją tego addonu jest Cartographer, zapewniający podgląd całej mapy Azeroth. Wyposażony jest również w koordynaty, ale ingeruje na tyle w rozgrywkę, że nie jest przez wszystkich polecany. Ewentualnie można skorzystać z równie prostego TomTom, który działa na tej samej zasadzie, co Corduroy.

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic

Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga
Żerowanie na sentymencie czy ukłon w stronę graczy? WoW Classic nadciąga

Choć zapowiedź World of Warcraft Classic spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem nie możemy nie zadać pytania, czy okrojona z wielu ułatwień i zawartości wersja MMORP-Ga nie okaże się ostatecznie niewypałem?

Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor
Historia Azeroth w pigułce, czyli wprowadzenie do World of Warcraft: Warlords of Draenor

Żelazna Horda ruszyła do ataku 13 listopada wraz z premierą najnowszego dodatku do World of Warcraft: Warlords of Draenor. Najwyższy czas odświeżyć swoją wiedzę o uniwersum Warcrafta i przypomnieć sobie, kto jest kim w legendarnej sadze Blizzarda!

Fenomen World of WarCraft
Fenomen World of WarCraft

World of WarCraft to tytuł, który łatwo pokochać, ale też łatwo znienawidzić. Niezależnie jednak od odczuć trzeba przyznać, że w tej grze jest coś wyjątkowego. Nie bez powodu przecież, już od blisko 6 lat wzbudza emocje graczy na całym świecie.