Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Call of Duty: Modern Warfare Kompendia

Kompendia 3 września 2019, 13:32

autor: DM

Strzelam i jeżdżę – wirtualnie i w realu. Później o tym piszę – krytycznie lub z zachwytem.

Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019 – beta, gameplay, edycja kolekcjonerska

Poniższy artykuł jest kompendium wiedzy o grze Call of Duty: Modern Warfare. To kolejna odsłona cyklu strzelanek FPP, stworzona przez studio Infinity Ward na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Modern Warfare to restart serii i nawiązanie do współczesnych konfliktów zbrojnych. - Wszystko o Call of Duty: Modern Warfare 2019 – beta, gameplay, edycja kolekcjonerska - dokument - 2019-09-03
Modern Warfare to restart serii i nawiązanie do współczesnych konfliktów zbrojnych.

Informacje ogólne

Call of Duty: Modern Warfare zostało po praz pierwszy zapowiedziane 30 maja 2019 roku. To już siedemnasta główna odsłona cyklu Call of Duty oraz czwarta część osadzonej we współczesnych realiach podserii Modern Warfare. Po zeszłorocznej nieobecności w Call of Duty: Black Ops IIII, do gry powrócił tryb kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza. Po zakończeniu wątków w poprzedniej trylogii Modern Warfare, tym razem twórcy postawili na totalny restart tej serii, inspirując się obecnymi konfliktami zbrojnymi na świecie.

Produkcją gry zajęło się studio Infinity Ward, a wydawcą jest firma Activision Blizzard. To pierwsza od lat gra Call of Duty stworzona na zupełnie nowym silniku, za którego powstanie odpowiedzialny jest polski oddział Infinity Ward z siedzibą w Krakowie. Wydawcą w Polsce z kolei jest firma Cenega S.A.

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz