Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Publicystyka 31 sierpnia 2019, 11:30

autor: Czarny Wilk

Bez umiaru pożre gry oraz filmy, nie pogardzi też soczystym komiksem albo dobrze upieczonym serialem.

Gry września 2019 – najciekawsze premiery i konkurs

Borderlands 3, The Surge 2, FIFA 20, GreedFall - we wrześniu raczej nikt nie powinien narzekać na brak ciekawych premier. Zwłaszcza jeśli lubi gry fabularne.

Devil’s Hunt

Data premiery: 17 września

INFORMACJE

  1. Gatunek: gra akcji
  2. Platforma: PC
  3. Przybliżona cena: brak danych

Czym jest Devil’s Hunt?

Polskim akcentem na wrześniowej liście najciekawszych premier. Devil’s Hunt to trzecioosobowa gra akcji z naleciałościami RPG, nad którą pracuje rodzime studio Layopi. Zespół został powołany przez pisarza Pawła Leśniaka, by stworzyć ekranizację jego powieści Równowaga.

Jaki jest zarys fabuły Devil’s Hunta?

Głównym bohaterem tej produkcji jest Desmond Pearce, który po popełnieniu samobójstwa trafił przed oblicze Szatana i otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Aby uniknąć wiecznych tortur, młodzieniec musi powrócić do krainy śmiertelników i wykonywać pracę demonicznego egzekutora. Pearce w efekcie trafia w sam środek wojny między siłami piekieł i niebios, by w końcu niechętnie stanąć przed koniecznością opowiedzenia się po jednej ze stron.

Jak wygląda rozgrywka w grze Devil’s Hunt?

Akcja pokazana zostanie z perspektywy trzeciej osoby, a rozgrywka skupi się na eksploracji różnorodnych lokacji (od piekła, przez Stany Zjednoczone, po starożytne miasto) i walce z użyciem broni palnej oraz demonicznych mocy. Te ostatnie, podobnie zresztą jak ludzkie umiejętności Desmonda, rozwiniemy w trakcie gry, gromadząc punkty doświadczenia, a jeśli sytuacja nas do tego zmusi, w każdej chwili będziemy mogli redystrybuować nabyte już zdolności i wymienić je na inne.

  1. Więcej o grze Devil’s Hunt

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę września 2019 czekasz najbardziej?

GreedFall
35,5%
Borderlands 3
22,9%
FIFA 20
10,8%
Gears 5
7,6%
eFootball PES 2020
6,1%
The Legend of Zelda: Link’s Awakening
5,1%
Code Vein
3,1%
The Surge 2
2,3%
WRC 8
2%
Devil’s Hunt
1,8%
NBA 2K20
1,6%
Stygian: Reign of the Old Ones
1,3%
Zobacz inne ankiety