Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Days Gone Kompendia

Kompendia 13 lutego 2019, 09:48

autor: Vergil

Wszystko o Days Gone - data premiery, gameplay, fabuła

Niniejsze kompendium wiedzy jest poświęcone Days Gone, czyli grze akcji z otwartym światem, opracowanej przez należący do Sony zespół Bend Studio. Produkcja zmierza na PlayStation 4, a zadebiutuje 26 kwietnia 2019 roku.

Days Gone – kompendium wiedzy - 2019-02-13
Days Gone – kompendium wiedzy

Należący do Sony Worldwide Studios zespół Bend Studio jest znany za sprawą słynnego cyklu Syphon Filter; deweloperzy mają w swoim portfolio również ciepło przyjęte Resistance: Retribution oraz Uncharted: Złotą otchłań. Sprawdźmy więc, co takiego czeka na nas w ich kolejnym dziele – Days Gone – oraz przekonajmy się, dlaczego nie będzie to jedynie ubrany w szaty sandboksa klon The Last of Us.

Aktualizacja 30.01.2019: Informacje o edycjach gry (Cena i edycje gry).

Aktualizacja #1 [Opóźnienie premiery]: Days Gone miało zadebiutować 22 lutego 2019 roku. 19 października firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że premiera tej produkcji została przesunięta dopiero na 26 kwietnia. Choć oficjalnym powodem tej zmiany jest chęć dopracowania omawianego tytułu przez deweloperów, można domniemywać, że swoją rolę w podjęciu tej decyzji odegrał fakt, iż 22 lutego do sklepów trafią takie pozycje, jak Anthem oraz Metro Exodus, z którymi dzieło zespołu Bend Studio mogłoby przegrać walkę o uwagę graczy.

Days Gone

Days Gone

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.02.2019 22:25
👍
maxxi_sc
24
Chorąży

Czekam, już niedługo, na pewno zagram na premierę