Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Days Gone Kompendia

Kompendia 6 września 2019, 12:05

autor: Vergil

Wszystko o Days Gone - data premiery, gameplay, fabuła

Niniejsze kompendium wiedzy jest poświęcone Days Gone, czyli grze akcji z otwartym światem, opracowanej przez należący do Sony zespół Bend Studio. Produkcja zmierza na PlayStation 4, a zadebiutuje 26 kwietnia 2019 roku.

Days Gone – kompendium wiedzy - Wszystko o Days Gone - data premiery, gameplay, fabuła - dokument - 2019-09-06
Days Gone – kompendium wiedzy

Należący do Sony Worldwide Studios zespół Bend Studio jest znany za sprawą słynnego cyklu Syphon Filter; deweloperzy mają w swoim portfolio również ciepło przyjęte Resistance: Retribution oraz Uncharted: Złotą otchłań. Sprawdźmy więc, co takiego czeka na nas w ich kolejnym dziele – Days Gone – oraz przekonajmy się, dlaczego nie jest to jedynie ubrany w szaty sandboksa klon The Last of Us.

Aktualizacja 06.09.2019: Tryb Nowa Gra Plus (Rozwój gry).

Aktualizacja 18.06.2019: „Survivalowy” poziom trudności i wyzwania (Rozwój gry).

Aktualizacja 29.04.2019: Pierwsze recenzje i skrajne oceny (Recenzje).

Aktualizacja 16.04.2019: Długość gry, przeciwnicy (Gameplay), braki technologii Unreal Engine 4 oraz wymagane miejsce na dysku (Technikalia), obozy i screeny prezentujące mapę świata (Świat gry).

Aktualizacja 30.01.2019: Informacje o edycjach gry (Cena i edycje gry).

Aktualizacja #1 [Opóźnienie premiery]: Days Gone miało zadebiutować 22 lutego 2019 roku. 19 października firma Sony Interactive Entertainment poinformowała, że premiera tej produkcji została przesunięta dopiero na 26 kwietnia. Choć oficjalnym powodem tej zmiany jest chęć dopracowania omawianego tytułu przez deweloperów, można domniemywać, że swoją rolę w podjęciu tej decyzji odegrał fakt, iż 22 lutego do sklepów trafią takie pozycje, jak Anthem oraz Metro Exodus, z którymi dzieło zespołu Bend Studio mogłoby przegrać walkę o uwagę graczy.

Days Gone

Days Gone