Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 31 maja 2016, 14:22

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry czerwca 2016 - najciekawsze premiery i konkurs

Dla sporej grupy naszych Czytelników czerwiec upłynie pod znakiem delektowania się Krwią i winem, ale nie możemy zapominać, że poza Wiedźminem świat się nie kończy. Co ciekawego zaoferują nam wydawcy gier w czerwcu? Sprawdźcie sami.

Czerwiec to ostatni przed E3 miesiąc, w którym mają miejsce premiery dawno już zapowiedzianych i od dłuższego czasu oczekiwanych gier. Wśród nich znalazło się kilka prawdziwie smakowitych kąsków, takich jak pierwsza w pełni zlokalizowana produkcja z popularnego cyklu platformówek, LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy (szykujcie się na nowe wydarzenia w uniwersum Star Wars!), remake rodzimego hiciora w postaci Hard Reset: Redux czy zupełnie świeże przygody najbardziej bezczelnego geniusza rodem z Wielkiej Brytanii zaprezentowane w grze Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter. Ponadto spodziewamy się rozbudowanego dodatku do The Division o podtytule Podziemia, hiperaktywnego i ze sporą dawką abstrakcyjnego humoru krewnego Mega Mana, czyli Mighty No. 9, a także kolejnej odsłony kultowej strategii Hearts of Iron IV. Dwa czerwcowe tytuły domykające nasze zestawienie to kontynuacja znakomitej, choć stanowiącej poniekąd techniczne demo zręcznościówki z 2009 roku Mirror’s Edge oraz projekt RPG The Technomancer, którego akcja przeniesie nas do cyberpunkowej krainy, technologią i magią płynącej. To w razie, gdyby wyczekiwanie na nieokreśloną jeszcze premierę Cyberpunka wyjątkowo nam się dłużyło...

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca - UWAGA: Zmiana regulaminu związana z profilami użytkowników!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 29 czerwca 2016 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Dodatkowo będąc zalogowanym należy odszukać wybrany tytuł w naszej Encyklopedii Gier i przyznać mu „łapkę w górę”. Trafi on wówczas do kolekcji gier użytkownika. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

W poprzedniej edycji konkursu wygrał komentarz użytkownika goonzo318.

TWOIM ZDANIEM

Twoja najbardziej oczekiwana premiera czerwca to….

Mirror’s Edge: Catalyst
35,6%
Hearts of Iron IV
23,9%
LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
14,8%
The Technomancer
10,3%
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter
8,4%
Tom Clancy’s The Division: Podziemia
4,1%
Hard Reset: Redux
1,5%
Mighty No. 9
1,5%
Zobacz inne ankiety
Hearts of Iron IV

Hearts of Iron IV

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy

The Technomancer

The Technomancer

Mirror's Edge Catalyst

Mirror's Edge Catalyst

Hard Reset: Redux

Hard Reset: Redux

Mighty No. 9

Mighty No. 9

Tom Clancy's The Division: Podziemia

Tom Clancy's The Division: Podziemia