Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać

Publicystyka

Publicystyka 30 września 2014, 13:01

autor: Pawlik

Nadużywający sarkazmu geek, miłośnik siłowni i rysownik komiksowych pasków.

Gry października 2014 - najciekawsze premiery i konkurs!

Październik tuż za rogiem, a to oznacza, że sezon na jesienne hiciory możemy uznać za otwarty. Podpowiadamy, jakie tytuły wybrać spośród oferty szykowanej przez największych wydawców.

Coraz bliżej święta, zatem nic dziwnego, że deweloperzy zaczynają powoli zasypywać nas kolejnymi cyfrowymi szlagierami, na których widok ścieraliśmy z brody ślinę podczas targów E3 oraz Gamescom. W kolejce po ciężko zarobione pieniążki ustawiły się takie produkcje, jak Borderlands: The Pre-Sequel!, Sid Meier's Civilization: Beyond Earth czy długo oczekiwany DriveClub, przeznaczony wyłącznie na nową konsolę Sony. Xbox One traci za to jednego ze swoich „ekskluziwów”, Ryse: Son of Rome, które uderzy na blaszaki na początku października. Miłośnicy rolnictwa położą łapki na Farming Simulator 15, gracze preferujący włóczenie się po grobowcach spróbują swoich sił w Legend of Grimrock II, zaś poszukiwacze mrożącej pot na plecach rozgrywki powinni być zainteresowani znakomicie zapowiadającymi się cyfrowymi projektami, Obcy: Izolacja oraz The Evil Within. Na deser zostają jeszcze dwie rodzime gry wideo – pirackie Raven's Cry, a także znajdujące się w czołówce najsilniej hype'owanych produkcji rodem ze słowiańskich ziem Lords of the Fallen. Przy takim zestawieniu nawet oziębiająca się aura na dworze nie powinna popsuć nastroju żadnemu zatwardziałemu graczowi – jesień oficjalnie rozpoczęła się na bogato!

KONKURS! Wygraj najbardziej oczekiwaną przez siebie premierę miesiąca

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania będzie wskazana w komentarzu premiera kwietnia na wybraną platformę. Użytkownik, którego post zostanie nagrodzony, otrzyma grę, która jest najbardziej przez niego oczekiwana, a nie jak dotychczas, tytuł który zwyciężył w ankiecie.

Aby wygrać, do 30 października 2014 roku trzeba podać najbardziej oczekiwany przez siebie tytuł, który ma premierę w tym właśnie miesiącu, i krótko uzasadnić wybór. Swoją opinię należy umieścić w komentarzu pod tym artykułem. Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu „Gra miesiąca”, jego akceptacja jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie.

We wrześniowej edycji wygrał użytkownik o ksywce Myszon Papa II.

TWOIM ZDANIEM

Na którą grę października 2014 czekasz najbardziej?

Lords of the Fallen
25,3%
Obcy: Izolacja
16,2%
Farming Simulator 15
15,5%
Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
13,7%
Borderlands: The Pre-Sequel!
8,2%
The Evil Within
7,1%
Raven's Cry
5%
Ryse: Son of Rome
3,6%
DriveClub
2,7%
Legend of Grimrock II
2,6%
Zobacz inne ankiety