Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club PC

Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club to sequel stworzonej przez K-D Lab przygodówki, Pilot Brothers 3D: A kitchen garden wrecker case. Podobnie jak i poprzedniczka, tak i ta pozycja napędzana jest autorskim silnikiem QD.

Przygodowe.

K-D Lab | producent

1C / Cenega | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
rosyjska

Data premiery gry Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club | PC

29kwietnia2005

PC Windows
Okładka Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club (PC)
Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club

Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club to sequel stworzonej przez K-D Lab przygodówki, Pilot Brothers 3D: A Kitchen Garden Wrecker Case. Podobnie jak i poprzedniczka, tak i ta pozycja napędzana jest autorskim silnikiem QD. Twórcy gry nie zapomnieli także o nowej porcji oryginalnych mini gier i łamigłówek.

Bohaterowie gry, tytułowi Bracia, odpoczywają po rozwiązaniu poprzedniej sprawy, ale życie przynosi im niespodziankę. Jeden z mieszkańców Berdyczowa, historyk-amator, prosi Braci o pomoc. Chodzi o odnalezienie bardzo cennej, w sensie historycznym, rzeczy - kombinezonu do nurkowania słynnego podróżnika, który swoją ostatnią ekspedycję prowadził właśnie przez Berdyczów. Braciom nie pozostaje nic innego, jak tylko rozpocząć kolejne śledztwo.

Ślady prowadzą do tajemniczego Klubu Kennela, który z zewnątrz wydaje się najmniej odpowiednim miejscem na znalezienie poszukiwanego przedmiotu. Jednak nic bardziej mylnego - w tak dziwnym mieście jak Berdyczów wszystko może się zdarzyć. Bracia postanawiają więc przeniknąć do Kennel Club pod przebraniem. Co prawda nie jest to proste, ale tym razem z pomocą naszej parze detektywów przychodzi Pies. To właśnie on naprowadza Braci na trop najbardziej tajemniczego miejsca w klubie.

Gracze, którym spodobała się poprzednia część gry, powinni być usatysfakcjonowani rozgrywką w Secrets of the Kennel Club. Ponownie spotykamy się z oryginalnym humorem, w większości opartym na tzw. grze półsłówek i zabawach językiem mówionym oraz z dość przyjemną oprawą graficzną.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.4 / 10 na podstawie 241 ocen czytelników.

Gry podobne do Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club

Wymagania wiekowe Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Pilot Brothers 3D-2: Secrets of the Kennel Club

Rekomendowane: Pentium III 700 MHz, 128MB RAM, karta grafiki 4 MB

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz