Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

25 to Life XBOX

25 to Life to wzorowana na takich hitach jak Grand Theft Auto, Gangland czy The Getaway trójwymiarowa gra akcji, w której główny bohater obserwowany jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Akcji, TPP.

wersja językowa:
EN napisy i dialogi

Data premiery gry 25 to Life | XBOX

Prace nad grą 25 to Life na XBOX zostały wstrzymane i nie będą kontynuowane

Microsoft Xbox
Okładka 25 to Life (XBOX)
25 to Life

25 to Life to rozbudowana gra akcji/TPP, wykonaniem i klimatem rozgrywki nawiązująca do takich hitów jak Grand Theft Auto, NARC, Scarface, czy The Getaway. Akcja omawianej produkcji przenosi miłośników tego typu zmagań do jednego ze współczesnych, amerykańskich miast.

Tryb singleplayer pozwala wcielić się graczom w rolę gangstera o pseudonimie Freeze, który wspina się po kolejnych szczeblach przestępczej kariery, zaczynając jako zwykły chłopiec na posyłki, a kończąc jako prawdziwy wymiatacz. Kwintesencję rozgrywki w 25 to Life stanowi jednak rozbudowana opcja multiplayer, pozwalająca na jednoczesne zmagania aż szesnastu osobom. Tutaj decydujemy się najpierw, po której stronie barykady chcemy stanąć, a do wyboru są: gangsterzy lub stróże prawa. Ów wybór ma istotny wpływ na dalszy przebieg zabawy. Policjanci muszą na przykład uważać na osoby cywilne i postępować zgodnie z obowiązującym prawem, jednocześnie starając się pozbyć jak największej ilości oprychów. Z kolei po wybraniu strony bandziorów grającego czekają akcje w stylu napadów na bank i ucieczek przed zastępami policyjnych oddziałów SWAT. Różnice pomiędzy tymi „frakcjami” widać również w wyszkoleniu oraz posiadanej broni. Policjanci posiadają głównie pistolety i karabiny służbowe (w porównaniu do karabinów, wyrzutni rakiet i koktajli Mołotowa u gangsterów), jednak potrafią się nimi lepiej posługiwać (większa celność czy szybkość przeładowywania magazynków niż u bandytów).

Wśród dostępnych opcji zmagań wieloosobowych wyróżnimy cztery: War (bezpośrednie walki policjantów z gangsterami), Raid (policyjny nalot na podejrzaną miejscówkę, łącznie z zabezpieczeniem ważnych dowodów), Robbery (napad z bronią w ręku - gangsterzy uciekają, policja goni), oraz Tag (malowanie graffiti w określonych miejscach na mapie). Przed rozpoczęciem walk ustalamy ekwipunek, możemy również praktycznie dowolnie definiować wygląd prowadzonej postaci (budowa ciała, markowe ubrania, tatuaże, ruchy, fryzura, itp.). Poszczególne misje rozgrywane są w różnych lokacjach (od banku i ekskluzywnej posiadłości, aż do metra, parku czy miejskich zaułków).

Graficznie, 25 to Life wypada porównywalnie do podobnych sobie produkcji, wymienionych na wstępie. W pełni trójwymiarowe otoczenie, modele postaci, obiekty, możliwość przełączania widoku na FPP, realistyczne animacje, efekty wybuchów - to wszystko idealnie tworzy klimat miejskich zmagań. Ścieżka dźwiękowa składa się głównie z utworów hip-hopowych (DMX, Tupac, Ghostface Killah, Mos Def i inni), co także pomaga w budowie nastroju.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 4.6 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Wykorzystuje: Xbox Live + dodatkowo: Xbox Live Communicator Headset

Początek nagonki na grę 25 to Life

wiadomość23 stycznia 2006

Od amerykańskiego debiutu trójwymiarowej gry akcji/TPP o nazwie 25 to Lifie minęło zaledwie pięć dni, jednak, jak się okazuje, ten krótki czas wystarczył, aby wywołać na tamtejszym rynku kontrowersje wokół tego programu.

25 to Life do kupienia w USA
25 to Life do kupienia w USA

wiadomość18 stycznia 2006

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pudełka z trójwymiarową grą akcji/TPP, pt. 25 to Life, trafiły dzisiaj na półki zachodnich sklepów (mowa o wersjach dedykowanych komputerom PC oraz konsolom: PlayStation 2 i Xbox). Całość nawiązuje wykonaniem do takich produkcji jak Grand Theft Auto, NARC, Scarface, czy The Getaway.

25 to Life w tłoczni

wiadomość11 stycznia 2006

Firma Eidos poinformowała, że wzorowana na takich produkcjach, jak Grand Theft Auto, Gangland czy The Getaway trójwymiarowa gra akcji o nazwie 25 to Life właśnie uzyskała „złoty” status i znalazła się w tłoczni.

Znamy datę premiery 25 to Life

wiadomość3 listopada 2005

Pod koniec września firma Eidos podała do wiadomości, że jej produkt o nazwie 25 to Life nie zostanie wydany w tym roku. Nie uzyskaliśmy wówczas żadnych konkretnych wiadomości na temat nowej daty premiery.

Gra 25 to Life opóźniona

wiadomość27 września 2005

Nie mają powodów do radości Ci z Was, którzy oczekują premiery gry 25 to Life. Zgodnie z najnowszymi informacjami przekazanymi wczoraj przez firmę Eidos, program po raz kolejny zaliczył opóźnienie – tym razem spore.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
25.03.2008 11:15
szymola
4
Legionista

bezsęsowna gra totalna porażka wielkie guwno i tyle

20.12.2008 11:50
👍
odpowiedz
zanonimizowany588209
11
Chorąży

Ja uważam że nawet jest fajna

15.01.2011 16:52
odpowiedz
Arena51
3
Chorąży

szymola-ty jestes gówno a pozatym pisze sie bezsensowna i pisze sie tez gówno....