Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS2XBOX
Okładka NARC (PC)
OkładkaNARC (PC)

NARC

NARC to dynamiczna gra akcji, wyprodukowana przez studio deweloperskie VIS Entertainment. Gracz wciela się w członka tytułowego, elitarnego oddziału policji i wykonuje misje związane ze zwalczaniem przestępczości oraz handlu narkotykami.

Akcji | TPP

Kolekcja gier
Obserwuj grę

"NARC" należy do gatunku bardzo efektownych gier akcji ukazanych z perspektywy trzeciej osoby. Gra czerpie garściami z pozycji pokroju "Max Payne" lub "Dead to Rights" i wychodzi jej to całkiem składnie. Deweloperem odpowiedzialnym za "NARC" jest zespół Point of View, a wydawcą firma Midway.

W "NARC" wcielamy się w dwóch bohaterów wchodzących w skład elitarnego zespołu NARC. Są nimi panowie Jack Forzenski i Marcus Hill. Głównym zadaniem naszych nowych przyjaciół jest powstrzymanie, a w rezultacie unicestwienie potężnego kartelu narkotykowego, ukrywającego się pod nazwą K.R.A.K. Wydawać by się mogło, że gra będzie szalenie liniowa - a jednak twórcom udało się wymyślić coś dosyć oryginalnego. Mianowicie kierując poczynaniami naszych dwóch mężnych policjantów możemy od czasu do czasu nagiąć prawo. Polega to na zdobywaniu niewielkich ilości narkotyków i sprzedawaniu ich w celu zdobycia gotówki. Wybór pomiędzy dobrym a złym gliną towarzyszy nam przez całą grę i tylko od nas zależy, w którą stronę skierujemy swe kroki.

Panowie z Point of View zaprojektowali dla nas kilkanaście rodzajów broni z nieśmiertelnymi karabinami i strzelbami na czele. W czasie trwającej kilka godzin zabawy odwiedzimy szereg zróżnicowanych poziomów od slumsów po dzielnice nowobogackich. Z uwagi na dużą ilość krwawych momentów i widoku narkotyków gra nie jest skierowana dla młodszych posiadaczy konsol.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 389 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

NARC cena w dniu premiery: 14,99 PLN

Klasyfikacja PEGI NARC

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. Gra zawiera elementy przemocy.

NARC Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti500 lub lepsza)
  • 4.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista
PS2
XBOX
PC