Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered PS4

Zremasterowana wersja gry Red Faction: Guerrilla, opracowana przez firmę THQ Nordic.

Akcji, reedycje/remastery/remaki, sandbox, science fiction, strzelanki, TPP, TPS.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369697Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369696Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369695Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369694Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369693Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369692Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369691Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369690Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - screen - 2018-03-29 - 369689

wersja językowa:
PL napisy, EN napisy i dialogi

Data premiery gry Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered | PS4

3lipca2018

3lipca2018

premiera PL

3lipca2018

PSN

Sony PlayStation 4
Okładka Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PS4)
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered jest zremasterowaną wersją gry Red Faction: Guerrilla, czyli trzeciej odsłony popularnej serii gier akcji, której pierwsza część zadebiutowała w 2001 roku. Produkcja została opracowana przez firmę THQ Nordic, a trafiła między innymi na platformę PC, PS4 i XONE.

Fabuła

Akcja Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered toczy się pięćdziesiąt lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszym Red Faction. Sprawująca rządy na Marsie organizacja Earth Defense Force wprowadziła reżim, któremu sprzeciwia się tytułowy ruch oporu. Gdy w jego szeregi wstępuje główny bohater – Alec Mason – jego nadrzędnym celem staje się wyzwolenie Czerwonej Planety z rąk EDF.

Mechanika

W wydanym na platformie PC, PS4 i XONE Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Twórcy oddają do naszej dyspozycji otwarty świat, po którym poruszamy się na piechotę lub za sterami jednego z kilkudziesięciu pojazdów, między innymi wehikułów przypominających buggy, opancerzonych transporterów i czołgów czy wreszcie olbrzymiego mecha zwanego Walkerem. Rozległe terytorium podzielono na zróżnicowane sektory, takie jak pustynny Parker, pokryty szarym pyłem Dust lub ośnieżony Eos, gdzie mieści się siedziba Earth Defense Force.

Motorem gry są misje fabularne i zadania poboczne, które możemy wykonywać w dowolnej kolejności. W ich trakcie zajmujemy się uwalnianiem i eskortą więźniów, równaniem z ziemią budynków wroga czy wykradaniem cennych pojazdów. Oczywiście nasze poczynania nie umykają uwadze organizacji EDF, która w zależności od tego, jak bardzo zajdziemy jej za skórę, wysyła na nas piechotę, zmotoryzowane oddziały czy wreszcie myśliwce. Podobnie jak pierwowzór, tytuł może się pochwalić wyjątkowo rozbudowanym modelem zniszczeń, zarówno budowli, niektórych elementów otoczenia, jak i pojazdów; można tę mechanikę wykorzystać do zdobycia przewagi w walce, jak też po prostu cieszyć się nieskrępowaną demolką.

Realizację zleceń umożliwia szeroki wachlarz broni palnej (od karabinów maszynowych, przez strzelby, aż po wyrzutnię rakiet), ładunków wybuchowych i min, a także mniej konwencjonalnych gadżetów i narzędzi (na czele z młotem, przy pomocy którego możemy nie tylko zabijać, lecz także niszczyć elementy otoczenia). W toku zmagań zdobywamy złom pełniący rolę waluty, za który wykupujemy ulepszenia dla giwer lub zaopatrujemy się w zupełnie nowe.

Tryby gry

Oprócz rozbudowanej kampanii fabularnej, Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered zawiera oparty na rywalizacji tryb multiplayer.

Kwestie techniczne

Na potrzeby wydanego na platformie PC, PS4 i XONE Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered autorzy poprawili oprawę graficzną. Twórcy zadbali o implementację wyższych rozdzielczości, a także o poprawę jakości tekstur, cieni i oświetlenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Klasyfikacja PEGI Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Zapowiedziano Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered
Zapowiedziano Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

wiadomość29 marca 2018

Red Faction: Guerrilla jeszcze w tym roku doczeka się swojej zremasterowanej wersji. Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered, nad którym pieczę sprawuje firma THQ Nordic, trafi na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz