Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Goddess: Primal Chaos Android

Produkcja typu MMORPG, opracowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Gracz wciela się w reprezentanta jednej z trzech specjalizacji, w którego skórze przemierza klasyczny świat fantasy. Oprócz trybów PvE, tytuł oferuje szeroką gamę opartych na rywalizacji wariantów PvP.

RPG, fantasy, zagraj za darmo, PvP, PvE, MMORPG, multiplayer.

koramgame | producent

koramgame | wydawca

Strona oficjalna

wersja językowa:
polska i angielska

Data premiery gry Goddess: Primal Chaos | AND

8stycznia2017

8stycznia2017

Google Play

Android
Okładka Goddess: Primal Chaos (AND)
Goddess: Primal Chaos

Goddess: Primal Chaos jest grą MMORPG, opracowaną przez studio koramgame. Produkcja powstała z myślą o platformach mobilnych, na których liście znajduje się między innymi Android, a dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Fabuła odgrywa w Goddess: Primal Chaos drugoplanową rolę. Gracz trafia do klasycznego, fantastycznego świata magii i miecza, gdzie wciela się w herosa, którego zadaniem jest uratowanie krainy przed zakusami starożytnych, złowrogich mocy.

Mechanika

Zabawę z Goddess: Primal Chaos rozpoczynamy od wyboru specjalizacji bohatera. Do naszej dyspozycji oddano trzy zróżnicowane klasy: Summoner, Warrior oraz Bloodline. Dokonana na tym etapie decyzja ma wpływ nie tylko na wachlarz umiejętności protagonisty, lecz także na to, jaką broń i pancerz będzie mógł wykorzystać w toku przygody. Warto nadmienić, że postać rozwijamy zarówno poprzez odblokowywanie nowych zdolności specjalnych, jak i pozyskując coraz lepszy ekwipunek.

Rozgrywkę w opisywanej tutaj produkcji oparto na standardowym schemacie. Jej filarem jest zatem eksploracja oraz walka z hordami napotkanych przeciwników. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a przychodzi nam stawiać czoła zarówno pomniejszym adwersarzom, jak i znacznie potężniejszym bossom. Całości dopełniają rozmaite, mniej lub bardziej rozbudowane zadania. Warto odnotować, że nie jesteśmy skazani na samotną przeprawę – nawet nie zamierzając współpracować z innymi graczami możemy zdecydować się na skorzystanie z usług herosów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, a rozległą krainę możemy przemierzać na grzbiecie jednego z wierzchowców.

Tryby gry

W Goddess: Primal Chaos znalazło się miejsce na szeroką gamę wariantów rozgrywki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by działać w pojedynkę, jednak zabawa nabiera rumieńców, gdy połączymy siły z innymi graczami. Warto nadmienić, że w opisywanym tytule pojawiają się zarówno moduły PvE, jak i liczne tryby PvP, pokroju pojedynków (1v1, 2v2, 3v3) i starć drużynowych. W interakcję z innymi graczami możemy także wchodzić, wymieniając się z nimi posiadanymi przedmiotami.

Kwestie techniczne

Goddess: Primal Chaos na platformie Android charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Bez wątpienia na uwagę zasługują zaawansowane efekty świetlne, towarzyszące rzucaniu zaklęć ofensywnych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Goddess: Primal Chaos

Wymagania wiekowe Goddess: Primal Chaos

12+

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

47 graczy poleca tę grę. Ostatnio:

sejma

piotr720626

Rivusan

Vonst

Gwynzireael

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz