Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release GameSub Press Release 31 stycznia 2014, 21:42

Polonizacja Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition w rękach graczy

„Castlevania: Lords of Shadow” to dynamiczna gra akcji, która wyszła spod skrzydeł hiszpańskiego studia Mercury Steam, wspieranego przez legendarne Kojima Productions.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Polonizacja Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition w rękach graczy - ilustracja #1

Zespół GameSub z przyjemnością informuje o zakończeniu prac nad nieoficjalną polonizacją gry „Castlevania: Lords of Shadow”. Pierwotnie ta odsłona legendarnej serii ukazała się w 2010 roku na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. Dopiero po prawie 3 latach zawitała na PC-ty, gdzie została przyjęta przez graczy z wielkim entuzjazmem.

O GameSub:

GameSub to świeża inicjatywa na scenie nieoficjalnych tłumaczeń gier komputerowych. W jej skład wchodzą ludzie o doświadczeniu oraz różnorodnych umiejętnościach, zdobytych zarówno na scenie fanowskiej, jak i w działalności komercyjnej. Motto grupy to „nie gadamy, tłumaczymy”, co jasno określa pryncypia, którymi kierują się jej członkowie. GameSub ma na swoim koncie polonizacje gier Spelunky, Papers, Please, Hammerwatch, Vampire the Masquerade: Bloodlines oraz Castlevania: Lords of Shadow. Kolejnymi projektami grupy są lokalizacje gier Aquaria orazX-Men: Wolverine Origins, których testy niebawem się rozpoczną.

Informacje o Castlevania: Lords of Shadow:

Castlevania: Lords of Shadow” to dynamiczna gra akcji, która wyszła spod skrzydeł hiszpańskiego studia Mercury Steam, wspieranego przez legendarne Kojima Productions. Podczas rozgrywki wcielamy się w postać Gabriela Belmonta, członka legendarnego Bractwa Światła, który udaje się na poszukiwanie starożytnego artefaktu nazywanego „Maską Boga”. Maska ta ponoć posiada moc przywracania zmarłych do życia. W trakcie zabawy gracz natknie się na hordy wrogów, a wobec każdego z nich trzeba zastosować zupełnie inną taktykę. Oprócz szeregowych przeciwników oraz bestii, nad którymi można na chwilę przejąć kontrolę, będzie trzeba stoczyć niejedną epicką bitwę z olbrzymimi tytanami. Gra łączy ze sobą elementy zręcznościowe, logiczne oraz testuje nasze umiejętności w walce. W przeciwieństwie do większości slasherów, „Castlevania” cechuje się bardzo dobrze skonstruowaną, dojrzałą fabułą. Klimatyczna ścieżka dźwiękowa zapada w pamięć i świetnie akompaniuje graczom w poszczególnych elementach rozgrywki.

Polonizację można pobrać ze strony zespołu GameSub: http://gamesub.pl/

Castlevania: Lords of Shadow

Castlevania: Lords of Shadow